Alenuty.pl księgarnia muzyczna
do kasy Wartość koszyka: 0,00 zł
Sprowadzamy nuty z całego świata i wysyłamy za darmo od 199 zł!
ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Facebook ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Instagramikona i link do kanału Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Youtube

Blog

Poradniki Alenuty.pl

Poradniki dla muzyków

Hej, wiemy, że bywa trudno! Nawet jeśli nauka gry na instrumencie czy nauka śpiewu są Twoją pasją, przychodzą dni, że nie wiesz po co to wszystko i gdzie właściwie zacząć alb jak działać dalej. Dlatego stworzyliśmy naszą serię poradników dla muzykujących oraz dla opiekunów małych instrumentalistów. Chcemy wyposażyć Ciebie - rodzicu, muzyku - w porcję wiedzy i narzędzia, które będą pod ręką, kiedy przyjdzie taka potrzeba.

Muzyczny planner tygodniowy Na początek jednak - zanim sięgniesz po poradnik - skorzystaj z tygodniowego muzycznego planera To dobry sposób na układanie i porządkowanie tego, co ważne i ważniejsze.
Nasz planer pomaga w motywowaniu do działania i w dążeniu do realizacji muzycznych wyzwań :)

Jakie tematy poruszamy w naszych poradnikach?
Zastanawiasz się jak zabrać się do nauki improwizacji? Zerknij do naszego poradnika "Jak improwizować". Nie wiesz jak zachęcić dziecko do codziennego ćwiczenia? Konkrety znajdziesz w poradnikach "Jak wspierać dziecko" oraz "Jak pomóc ćwiczyć".

Masz problem z tremą, nie wiesz jak poradzić sobie z kryzysem w grze na instrumencie? Przygotowaliśmy konkretne wsparcie w postaci prostych poradników.

Pobierz sobie arkusz A4 ze skondensowaną wiedzą, wydrukuj i powieś nad biurkiem, nad pianinem, na lodówce. Niech przypomina o kolejnych krokach i daje wsparcie. Jeśli masz ochotę na większą porcję wiedzy, przeczytaj wpis na naszym blogu dotyczący danego tematu. Często dzielimy się tam materiałami, które pomogą Ci zgłębić trudność z jaką się borykasz. Niech teoria muzyki, gamy i trema przestaną Cię straszyć.

A na co dzień pamiętaj - nie jesteś sama, sam :) - jesteśmy tu, aby Cię wspierać.

Poza poradnikami skorzystaj również z muzycznego tygodniowego planera - to dobry sposób na układanie i porządkowanie tego, co ważne i ważniejsze.

Poradniki dla rodziców początkujących muzyków

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium