Dostępność produktów

Przy każdym produkcie w naszym sklepie informujemy o dostępności.

Część produktów dostępna jest od ręki. Wysyłkę wówczas jesteśmy w stanie zrealizować w ciągu 48 h, maksymalnie natomiast do 5 dni roboczych.

Produkty mogą być również sprowadzane na zamówienie od zagranicznych dystrybutorów. Wówczas wysyłka do Ciebie nastąpi w czasie od 7 do 21 dni roboczych w zależności od wydawnictwa. Zdarza się w przypadku nielicznych publikacji, że sprowadzenie nut może nam zabrać do 30 dni roboczych.

W naszej księgarni Alenuty.pl są również dostępne nuty drukowane na życzenie Klienta, które dostarczamy w czasie do 14 dni roboczych.

Produkty czasowo niedostępne są z różnych przyczyn (wyczerpanie nakładu, brak dystrybutora) nie osiągalne w danej chwili na rynku, ale możesz zostawić nam swojego maila (przez opcję "powiadom o dostępności"), wówczas powiadomimy Cię jak tylko dany produkt znowu pojawi się w naszej ofercie.

Jeżeli przy produkcie widzisz napis "wkrótce w sprzedaży" oznacza to, że masz do czynienia z zapowiedzią - czyli nutami, książkami, które są w druku i niebawem pojawią się na księgarnianych półkach. W przypadku takich produktów na ich stronie możesz zostawić swojego maila, abyśmy mogli powiadomić Cię kiedy produkt będzie już dostępny w sprzedaży.

Podsumowując - w naszej księgarni muzycznej Alenuty.pl mamy pięć możliwych statusów dostępności produktów:

w magazynie - ten produkt jest w naszym magazynie - wysyłamy do 5 dni,
sprowadzamy - produkt sprowadzamy na zamówienie Klienta od dystrybutora w Europie - wysyłamy do 21 dni roboczych (niektóre wydawnictwa do 30 dni roboczych),
drukujemy na zamówienie - nuty drukujemy na indywidualne zamówienie Klienta - wysyłamy do 14 dni roboczych,
czasowo niedostępny - produkt jest w tej chwili niedostępny,
wkrótce w sprzedaży - produkt niebawem trafi na półki księgarni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl