do kasy suma: 0,00 zł

        Wyszukiwarka zaawansowana
Kategorie wpisów
6 najpopularniejszych muzycznych nagród szkolnych na koniec roku 0

Nagrody szkolne to temat bardzo gorący szczególnie w drugiej połowie czerwca, kiedy na horyzoncie widać już koniec roku szkolnego i wakacje. Dzieci i młodzież, która w ciągu 10 miesięcy pracy w szczególny sposób wyróżniła się nie tylko w nauce, ale w różnych szkolnych akcjach i konkursach chcemy docenić i obdarować. Stąd pomysł stworzenia w naszej księgarni specjalnej kategorii >>> nagrody szkolne

czytaj całość »
10 bestsellerów z muzyką filmową dla dzieci 0

Bardzo często pytacie nas jakie nuty będą odpowiednim prezentem dla dzieci, szczególnie tych które rozpoczynają grę na fortepianie. W odpowiedzi stworzyliśmy nasze TOP 10 nut do muzyki filmowej z bajek i filmów dla dzieci, które najczęściej wybierają i najlepiej oceniają nasi Klienci. Mamy nadzieję, że w ten sposób pomożemy w dobrym wyborze nut dla dziecka!

czytaj całość »
Top 13 najpopularniejszych nut z muzyką filmową 0

Z mnóstwa nut jakie znajdują się na półkach naszej księgarni muzycznej, trudno dokonać wyboru. Dlatego przygotowaliśmy dla Was 13 najpopularniejszych publikacji nutowych do muzyki filmowej. Są wśród nich kolekcje utworów znanych kompozytorów jak również muzyka z poszczególnych filmów. Niech Ranking najpopularniejszych nut z muzyką filmową pomoże w dokonaniu ciekawego wyboru!

czytaj całość »
Tydzień z muzyką filmową zapisaną w nutach 0

Właśnie rozpoczynamy 10 edycję Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. W programie dużo ciekawych koncertów - wiadomo, Festiwal to marka sama w sobie. Wiele będzie się również działo dokoła Festiwalu. W naszej księgarni również świętujemy najbliższy tydzień promując nuty do utworów z filmów, seriali i musicali. Zapraszamy Was do przeglądania nut w poszukiwaniu Waszych ulubionych melodii, które będziecie mogli zagrać na fortepianie, skrzypcach, wiolonczeli, trąbce czy akordeonie.

czytaj całość »
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl