Alenuty.pl księgarnia muzyczna
do kasy Wartość koszyka: 0,00 zł
Sprowadzamy nuty z całego świata
i wysyłamy ZA DARMO od 300 zł
 

Blog

Sposoby płatności

W naszej księgarni Alenuty.pl możesz zapłacić za zakupy na 4 sposoby:

Przelewem zwykłym na konto bankowe: forma płatności dla klientów chcących samodzielnie zlecić przelew poprzez bank internetowy, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po złożeniu zamówienia, klient otrzymuje na podany adres mailowy numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym księgarni Alenuty.pl, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

PayU - płatności on-line: płatności elektroniczne oraz płatności kartą (VISA, Mastercard) obsługiwane przez firmę PayU S.A. Po złożeniu zamówienia w sklepie, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę PayU w celu dokonania płatności. Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma PayU S.A., a żadne dane dotyczące transakcji nie są przekazywane do sklepu. Ze względów bezpieczeństwa, każda transakcja płatności elektronicznej jest weryfikowana przez operatora (termin weryfikacji nie jest zależny od sklepu). Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji. W przypadku nieudanej autoryzacji, skontaktuj się z nami w celu dokonania zmiany formy płatności.

Przelew z odroczonym terminem płatności (7 dni): forma płatności, którą oferujemy szkołom i przedszkolom państwowym. Pozwala na zapłatę za zamówione nuty i książki w późniejszym terminie. Aby skorzystać z tej formy płatności złóż zamówienie w księgarni wybierając sposób płatności "Przelew 7 dni". W polu "Uwagi" podaj jaki rodzaj faktury mamy wystawić (proforma lub z odroczonym terminem płatności). Możesz tutaj też wpisać dane odbiorcy i nabywcy faktury i inne ważne z punktu widzenia realizacji zamówienia informacje.

Za pobraniem (przy odbiorze): zapłata gotówką kurierowi lub listonoszowi przy odbiorze towaru. W przypadku zamówień powyżej 1000 zł sklep Alenuty.pl indywidualnie ustala formę płatności.
Na podwyższoną opłatę za pobraniem składają się: dopłata podstawowa +1% kwoty pobrania, +0.8% kwoty pobrania przy płatności kartą płatniczą oraz opłata za cotygodniowe zestawienie pobrań (wg. cennika operatora).

Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności jak np. "wysyłka za pobraniem" określone są w Kosztach i sposobach dostawy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl