Alenuty.pl księgarnia muzyczna
do kasy Wartość koszyka: 0,00 zł
Sprowadzamy nuty z całego świata i wysyłamy za darmo od 199 zł!
ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Facebook ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Instagramikona i link do kanału Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Youtube

Blog

Notatnik Pianistyczny

Kilka słów o Notatniku Pianistycznym

Notatnik Pianistyczny to czasopismo, które powstało z marzeń i wielu rozmów kilkunastu osób - miłośników i propagatorów muzyki fortepianowej. Są oni zaangażowanymi pedagogami jak i wybitnymi pianistami, dlatego kwartalnik skierowany jest do wszystkich miłośników fortepianu, bez względu na poziom umiejętności czy wykształcenie muzyczne.

Na łamach pisma znajdziesz artykuły o szerokiej tematyce związanej z fortepianem oraz wywiady z ciekawymi pianistami i pedagogami tego instrumentu. W każdym numerze zamieszone są opracowania utworów fortepianowych z różnych epok, ćwiczenia pomagające w doskonaleniu umiejętności gry, recenzje płyt CD, książek i nut. Notatnik Pianistyczny to nie tylko kopalnia wiedzy dla pianistów, ale również źródło inspiracji i motywacji do dalszej nauki i doskonalenia gry.

Czasopismo jest doskonałym sposobem na to, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami w świecie muzyki fortepianowej i poszerzyć swoją wiedzę na temat tego fascynującego instrumentu. Poniżej znajdziesz najnowszy numer Notatnika dostępny zarówno w wersji cyfrowej, jak i drukowanej.

Notatnik Pianistyczny aktualny numer papierowy i elektroniczny

Prenumerata

Jeśli spodobał Ci się charakter tego czasopisma i nie chcesz zastanawiać się czy już jest kolejny numer, wykup roczną prenumeratę Notatnika. Obejmuje ona zawsze 4 kolejne numery, począwszy od aktualnego.

Możesz wybrać prenumeratę cyfrową lub drukowaną. Jeśli zdecydujesz się na prenumeratę cyfrową co kwartał będziemy wysyłać do Ciebie na adres mailowy podany w zamówieniu kolejny numer Notatnika. W przypadku, gdy wybierzesz prenumeratę drukowaną, wysyłkę kolejnych numerów zrealizujemy na podany w zamówieniu adres.

Prenumeratę zakupisz składając zamówienie w księgarni (link znajdziesz poniżej). Zakupu prenumeraty nie łącz proszę z innymi produktami z naszych półek.

Zamów prenumeratę Notatnika Pianistycznego w wersji drukowanej

Zamów prenumeratę Notatnika Pianistycznego w wersji cyfrowej

Pojedyncze numery

Nie jesteś zainteresowany prenumeratą? Mamy dla Ciebie możliwość zakupienia wybranych numerów Notatnika Pianistycznego.
Każdy numer dostępny jest w wersji drukowanej (do wyczerpania nakładu) oraz cyfrowej - tu nie ma ograniczeń w dostępności.
Zakupy pojedynczych numerów możesz łączyć z zakupami nut i książek z naszej księgarni, do czego szczerze zachęcam. Klikając na poniższe ikony znajdziesz się szybko przy półce z poszczególnymi numerami Notatnika.

Zamów pojedyncze numery Notatnika Pianistycznego w wersji drukowanej

Zamów pojedyncze numery Notatnika Pianistycznego w wersji cyfrowej

Kolekcje z nutami

W każdym numerze Notatnika Pianistycznego pedagodzy i wirtuozi instrumentu recenzują i polecają książki i nuty, opowiadając o ciekawych wydaniach, analizując zawartość od strony walorów technicznych, artystycznych, użytecznych. Wszystkie recenzowane i omawiane nuty oraz książki są dostępne na półkach naszej księgarni. Zebraliśmy je w kolekcję Notatnik Pianistyczny poleca - link znajdziesz poniżej. Zamieszczam tu również inną kolekcję polecaną pianistom, która gromadzi nuty wyróżnione podczas The Art of Piano Education Awards 2024

Kolekcja nut i książek polecanych i recenzowanych w Notatniku Pianistycznym

Kolekcja nagrodzonych publikacji z nutami Art of Piano Education Awards

napisz do nas

Masz pytania dotyczące zakupu prenumeraty lub poszczególnych numerów?

Napisz do nas na adres: [email protected]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium