Alenuty.pl księgarnia muzyczna
DARMOWA DOSTAWA od 300 zł
● Sprowadzamy nuty z całego świata
● Istniejemy od 2008 roku
 

Blog

Zobacz produkty polecane w tej kategorii

 

Zajęcia muzyczne w szkole podstawowej to nie tylko poznawanie nut czy utworów muzycznych i ich twórców z poszczególnych epok. To również nauka gry na instrumentach muzycznych takich jak flet prosty czy flażolet. Nasza księgarnia muzyczna Alenuty.pl zgromadziła w jednej kategorii materiały pomagające w nauce gry na flecie prostym. W ten sposób będziesz mógł szybko wyszukać podręcznik, który najbardziej spełni Twoje oczekiwania.

Flet prosty od podstaw

Materiał zawarty w poszczególnych szkołach gry jest bardzo różny zarówno pod względem poziomu zaawansowania jak i repertuaru uzupełniającego teorię. Znajdziesz tu omówienie zagadnień podstawowych, nie wykraczających poza zakres programu nauczania w szkole podstawowej. Są to materiały przeznaczone głównie dla dzieci, wprowadzające podstawowe elementy gry na flecie prostym. Najczęściej takie szkoły uzupełnione są łatwymi opracowaniami dziecięcych piosenek.

Jeżeli szukasz materiałów, które pozwolą uczyć się gry na flecie prostym na bardziej zaawansowanym poziomie to musisz sięgnąć po podręczniki, zawierające również dostosowany do poziomu zaawansowania repertuar oraz nuty na flet prosty. Nauka gry na instrumencie zależy bowiem od dwóch rzeczy - nauczyciela prowadzącego i pracy samego ucznia. Nauczyciel kieruje i wyjaśnia zagadnienia teoretyczne, podpowiada ciekawe melodie adekwatne do umiejętności i zachęca do systematycznych ćwiczeń. Uczeń natomiast ćwiczy, aby doskonalić swoją grę. Tylko przez połączenie intensywność ćwiczeń i właściwego podejścia ze strony nauczyciela możliwy jest sukces w postaci umiejętności gry na flecie prostym. Wśród dostępnych materiałów znajdziesz pozycje zarówno polskie jak i zagraniczne.

nauka gry na flecie prostym

Marcin Lemiszewski: Szkoła na flet prosty

Wysyłka w: 3 - 5 dni

4
Marcin Lemiszewski: Szkoła na flet prosty
Wydawnictwo: Contra
Cena: 28,00 zł
szt.
zobacz więcej
Szkoła na flet prosty - Ryszard Stadnik

Wysyłka w: 3 - 5 dni

5
Szkoła na flet prosty - Ryszard Stadnik
Wydawnictwo: Absonic
Cena: 35,00 zł
szt.
zobacz więcej
Szkółka na flet podłużny (prosty) - Andrzej Filar

Wysyłka w:

5
Szkółka na flet podłużny (prosty) - Andrzej Filar
Wydawnictwo: Harmonia
Cena: 10,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl