Flight S35 Kitty pasek do ukulele - księgarnia muzyczna Alenuty.pl Flight S35 Kitty pasek do ukulele
Wydawnictwo: Flight
Cena: 49,00 zł
szt.
zobacz więcej
Flight S35 Surf pasek do ukulele - księgarnia muzyczna Alenuty.pl Flight S35 Surf pasek do ukulele
Wydawnictwo: Flight
Cena: 49,00 zł
szt.
zobacz więcej
Flight S35 Tempo pasek do ukulele - księgarnia muzyczna Alenuty.pl Flight S35 Tempo pasek do ukulele
Wydawnictwo: Flight
Cena: 49,00 zł
szt.
zobacz więcej

Nuty i szkoły gry na ukulele to publikacje, które znajdziesz w kategorii Ukulele. Pomogą Ci one w opanowaniu instrumentu. Będziesz mógł nauczyć się grać swoje ulubione piosenki i melodie.

Ukulele staje się coraz bardziej popularnym instrumentem nie tylko wśród dorosłych. Także dzieci chętnie sięgają po ten prosty, podobny do gitary instrument i wygrywają na nim swoje własne kompozycje. Ukulele ma cztery struny, łatwe są w strojeniu, a nauka gry jest stosunkowo prosta w porównaniu z innymi instrumentami.

W naszej księgarni muzycznej znajdziesz nuty na ukulele do największych przebojów muzyki rozrywkowej i filmowej. Najczęściej poza nutami w danej publikacji podane są również akordy na ukulele, które zdecydowanie ułatwiają grę. Podobnie jak w przypadku gitary, najcenniejsze wydawnictwa to śpiewniki. Dlatego na naszych półkach nie zabrakło opracowań najciekawszych tematów muzycznych Beatlesów, a także Star Wars, La La Land w akordach na ukulele. Poza śpiewnikami znajdziesz tu również najbardziej cenione na świecie podręczniki do nauki gry na ukulele Absolute Biginners Ukulele (2 części) oraz Ukulele From The Beginning w dwóch częściach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl