Do darmowej dostawy brakuje Ci:
do kasy suma: 0,00 zł
Wydawnictwa
Śpiewniki
Łatwe piosenki dla dzieci - śpiewnik dla dzieci - Podolska (+ płyta CD) Łatwe piosenki dla dzieci - śpiewnik dla...
Wydawnictwo: Impuls
Cena: 34,00 zł
zobacz więcej
O mój rozmarynie - wiązanka pieśni legionowych - nuty na chór mieszany a cappella - Twardowski O mój rozmarynie - wiązanka pieśni...
Wydawnictwo: PWM
Cena: 26,00 zł
szt.
zobacz więcej

Śpiewniki to kategoria, która cieszy się dużą popularnością w naszej księgarni muzycznej. Zaglądają do niej zarówno profesjonalni muzycy jak i początkujący amatorzy śpiewu, gitary czy keyboardu.

Oferujemy śpiewniki z pieśniami patriotycznymi, śpiewami biesiadnymi i weselnymi. Dobre pozycje znajdą w tej kategorii również harcerze i skauci, organizatorzy wyjazdów i ognisk integracyjnych. Na szczególną uwagę zasługuje cieszący się ogromną popularnością śpiewnik Antologia SDM czyli poezji śpiewanej w bardzo dobrym wydaniu.

Wśród dostępnych śpiewników są również te zawierające spory wybór szant, śpiewniki pielgrzymkowe i religijne oraz doskonałe śpiewniki gitarowe - dla mniej i bardziej zaawansowanych muzyków - w tym Wielki Śpiewnik Rockowy.

Osobną półkę zajmują w naszej księgarni muzycznej kalendarze muzyczne dla przedszkoli oraz śpiewniki dziecięce proponujące szeroki wybór zarówno popularnych jak i mniej znanych piosenek dziecięcych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl