Alenuty.pl księgarnia muzyczna
do kasy Wartość koszyka: 0,00 zł
Sprowadzamy nuty z całego świata
i wysyłamy ZA DARMO od 300 zł
 

Blog

Zobacz produkty polecane w tej kategorii

 

Carisch to włoskie wydawnictwo muzyczne, założone w Lipsku w 1887 roku przez szwajcara - G.A. Carischa. Założone zostało pierwotnie pod nazwą Carisch & Jänichen - jego główną działalnością była produkcja wydawnicza, handel i import nut i instrumentów muzycznych. Siedziba wydawnictwo znajdowała się w Mediolanie. Officyna początkowo zajmowała się sprzedażą instrumentów i rękopisów muzycznych, dopiero w 1894 roku stała się koncernem wydawniczym. W kolejnych latach własność wydawnictwa przechodziła na różnych członków rodziny Carisch. Carisch posiada katalog druków liczący prawie pięć tysięcy tytułów, pod markami Carisch i Real Musical, przez prestiżowych i odnoszących sukcesy autorów i kompozytorów. Biura znajdują się w Mediolanie, Paryżu i Madrycie, a ich produkty są dystrybuowane na całym świecie przez Music Sales & Carisch Distribution. Z czasem firma stała się również wytwórnią nagraniową. Jako pierwsza we Włoszech wydawała nagrania Beatlesów w latach 60. W 1989 roku Carisch został przejęty przez Warner Chappel Music Italiana (Grupa AOL - Time Warner), a następnie przez Monzino. W roku 2015 Carisch zostało przejęte przez The Music Sales group.

Katalogi Carisch zawierają różnorodną muzykę: od podręczników dla nauczycieli, nuty z muzyką klasyczną, muzyką pop, rock i jazz, materiały edukacyjne i książki z muzyką zespołową.

Carisch w księgarni muzycznej Alenuty

Wśród książek wydawnictwa Carisch jakie proponujemy szczególnie polecamy antologie z nutami na akordeon, utworami bożonarodzeniowymi na różne instrumenty, nuty na fortepian z akordami gitarowymi do utworów Bocelli'ego. Ennio Morricone, Eros Ramazzotti, Frank Marocco, Giovanni Allevi, Edith Piaf - to tylko część nazwisk wielkich muzyków i artystów, których utwory z nutami zaszczycają nasze półki. Wśród książek wydawnictwa Carisch znajdziesz nuty na gitarę klasyczną i elektryczną, nuty na głos z fortepianem, nuty na obój, teksty piosenek. Kolędy, przeboje XX wieku, kaprysy, muzyka francuska i musicalowa i dużo innych gatunków muzycznych. Do niektórych płyt dołączono płytę CD z nagranymi podkładami. Książki wydawnictwa Carisch jakie posiadamy w swojej ofercie przeznaczone są dla uczniów o różnym stopniu zaawansowania - od poczatkujących do zaawansowanych. Polecamy zamieszczone tu kolekcje, są to ciekawe muzyczne perełki, wśród których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

 

 

Carisch

Giovanni Allevi: Alien - Piano Book - nuty na fortepian

Wysyłka w: 24 h

0
Giovanni Allevi: Alien - Piano Book - nuty na fortepian
Wydawnictwo: Carisch
Cena: 94,00 zł
szt.
zobacz więcej
Accordion Anthology - Christmas (+ płyta CD) - kolędy na akordeon

Wysyłka w: 5 - 10 dni

0
Accordion Anthology - Christmas (+ płyta CD) - kolędy na akordeon
Wydawnictwo: Carisch
Cena: 97,00 zł
szt.
zobacz więcej
Astor Piazzolla: The Best Of - na fortepian, melodia, akordy gitarowe

Wysyłka w: 5 - 10 dni

0
Astor Piazzolla: The Best Of - na fortepian, melodia, akordy gitarowe
Wydawnictwo: Carisch
Cena: 92,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl