Voiceworks seria edukacyjna Oxford / Chór i wokal

Voiceworks - edukacyjna seria Wydawnictwa Oxford

Voiceworks to wspaniały zbiór inspirujących podręczników do promowania śpiewu i rozwoju wokalnego we wszystkich rodzajach chórów. Seria jest pełna piosenek i pomysłów, które są praktyczne, motywujące, zapisanych w przystępny sposób. Znajdują się w niej książki idealne dla każdego od przedszkolaków po śpiewające zespoły dorosłych artystów. Oprócz piosenek, które motywują i dodają energii wszystkim śpiewakom, książki są wypełnione praktycznymi wskazówkami dla liderów. Zawierają podstawowe informacje na temat piosenek, wskazówki techniczne, sugestie dotyczące prób, kreatywne ćwiczenia przygotowawcze i sugestie dotyczące występów. Tekst jest zawsze konstruktywny, przystępny, czytelny i zwięzły. Każda piosenka z serii Voiceworks jest sama w sobie kompletnym planem lekcji / prób, a strony muzyczne z możliwością kopiowania sprawiają, że Voiceworks ma doskonały stosunek jakości do ceny.

Wystarczy przeczytać opinie:

"Voiceworks to wzorowa seria pod względem przejrzystości, zakresu i różnorodności." - Howard Goodall, Ambasador serwisu Singing

"Absolutnie genialne." - Gareth Malone, BBC's 'The Choir'

"Seria Voiceworks stanowi doskonałe źródło wiedzy dla młodych piosenkarzy w dostępnym dla nich formacie. Druk jest duży i wyraźny, dużą wagę przywiązuje się do pomysłów na nauczanie i wykonanie. Piosenki można swobodnie kopiować a do akompaniamentu i głosów często dołączane są osobne partytury." - Primary Music Today, kwiecień 2008.

"(...) Każdy tom jest cennym zasobem pełnym atrakcyjnych piosenek w szerokiej gamie stylów, zaprojektowanych tak, aby pobudzić wyobraźnię młodych śpiewaków.(...) Każda książka jest kompletnym materiałem dydaktycznym z możliwością kopiowania, doskonałymi notatkami dydaktycznymi pełnymi praktycznych wskazówek i pomysłów na naukę i wykonywanie każdej pozycji, a także z wieloma solidnymi technicznymi poradami, jak zachęcić dzieci do śpiewania i zabawy." - Christopher Field, nauczyciel muzyki, Lipiec 2007.

"Wstępy do tych książek są same w sobie prawdziwymi kursami dydaktycznymi, a nuty do każdej piosenki zapewniają ogromną ilość wskazówek przygotowawczych, jak do niej podejść." - Clare Stevens, piosenkarz, czerwiec 2007.

"Tym, co odróżnia tę serię od innych książek o śpiewie, jest to, że zawiera bogactwo wskazówek i praktycznych pomysłów, które pomogą poprawić jakość i umiejętności śpiewania. (...)Dołączone płyty CD umożliwią liderom dobry model do pracy lub nauki piosenek, jeśli zajdzie taka potrzeba. Z pewnością przydadzą się dzieciom do słuchania. Podsumowując, jest to doskonałe źródło wiedzy dla każdego, kto chce poprawić jakość śpiewu na zajęciach lub chóru i mieć przy tym świetną  zabawę." - Primary Music Today, wiosna 2004.

"Seria Voiceworks stanowi świetne źródło informacji dla młodych śpiewaków w formacie, który działa. Wydruk jest duży i wyraźny, a wielką wagę przywiązuje się do pomysłów na nauczanie i występy. Piosenki można swobodnie kopiować, a do akompaniamentu i głosów często są dostarczane osobne partytury." - Ian Shirley, Primary Music Today, wrzesień 2009.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl