Alenuty.pl księgarnia muzyczna
do kasy Wartość koszyka: 0,00 zł
Sprowadzamy nuty z całego świata i wysyłamy za darmo od 199 zł!
ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Facebook ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Instagramikona i link do kanału Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Youtube

Blog

Co najchętniej kupujecie w naszej księgarni - 10 bestsellerów 2015 roku!

0

Zakończyliśmy inwentury, liczenia i podliczania. A że służą one podsumowaniom pracy w 2015 roku pokusiłam się o przyjrzenie się nutom i książkom związanym z edukacją muzyczną, które najchętniej kupowaliście w 2015 roku. Listę podzieliłam na tytuły z wydawnictw polskich oraz te sprowadzane z zagranicy. Zapraszam do lektury!

Na liście 10 bestsellerów naszej księgarni w kategorii "wydawnictwa polskie" znalazły się:

Kalendarz muzyczny w przedszkolu - niekwestionowany lider wśród pomocy edukacyjnych, które wybieracie, aby efektywniej i ciekawiej wprowadzać dzieci w świat dźwięków. Jest to roczny kalendarz pracy w przedszkolu zawierający 90 piosenek i zabaw ułatwiających prowadzenie zajęć muzycznych i rytmicznych z dziećmi w przedszkolu w trzech grupach wiekowych. Płyty z akompaniamentem oraz pełnymi wykonaniami utworów są wartościowym dodatkiem do książki.

kalendarz muzyczny w przedszkolu

Klawiatura papierowa i zeszyt Andantino - kolejne dwie pomoce dydaktyczne, które cieszą się powodzeniem. Klawiatura papierowa wydawnictwa PWM może być używana na tyle sposób, ile tylko jesteście w stanie wymyślić. Zawiera opis dźwięków ośmiu oktaw. Zeszyt Andantino wydawnictwa ma szerokie linie w pięciolinii i obrazek klawiatury fortepianu na każdej stronie co zdecydowanie ułatwia naukę języka muzyki czyli nut.
klawiatura papierowa zeszyt nutowy andantino

Gitara pierwsza klasa - najczęściej wybierany przez nauczycieli podręcznik do nauki gry na gitarze dla dzieci. Jego dobra konstrukcja, ułożenie materiału i stopniowanie trudności oraz piękne, barwne ilustracje powoduje, że dzieci chętniej siadają do ćwiczeń gry na gitarze.

Co najchętniej kupujecie w księgarni Alenuty.pl

Ja i pianino część 1 - patrząc na to jak chętnie kupujecie szkołę nauki gry na pianinie (fortepianie) dla dzieci wiemy, że edukacja muzyczna w Polsce nie zanika. Poszukujecie prostych podręczników, dostosowanych do najmłodszych dzieci, które chcą uczyć się gry na fortepianie. Seria stworzona przez Davida Bruce i Małgorzatę Biskupską doskonale się do tego nadaje.

Co najchętniej kupujecie w księgarni Alenuty.pl

Gamy i pasaże na fortepian cz 1 - podobnie jak szkoła gry na fortepianie również ćwiczenia w postaci gam i pasaży cieszą się dużym zainteresowaniem dorosłych i dzieci.
Co najchętniej kupujecie w księgarni Alenuty.pl
Nowy solfeż - nowoczesny podręcznik do nauki solfeżu wydawnictwa Euterpe uzupełniony również o dodatek dla nauczycieli

Co najchętniej kupujecie w księgarni Alenuty.pl

Nasz muzyczny elementarz - rytmika i kształcenie słuchu dla najmłodszych dzieci rozpoczynających naukę w szkole to nie lada wyzwanie. Podręcznik uzupełniający i rozpoczynający serię Nasza muzyka wydawnictwa Euterpe jest doskonałą pomocą dla nauczyciela wprowadzającego dzieci w świat muzycznych pojęć.

Co najchętniej kupujecie w księgarni Alenuty.pl

Biały miś - nuty na akordeon - nuty na akordeon cieszą się coraz większym zainteresowaniem, co świadczy o tym, że coraz częściej wyciągacie z szafy czy ze strychu trochę zapomniany i zakurzony akordeon i zaczynacie na nim grać.

Co najchętniej kupujecie w księgarni Alenuty.pl

Małe ABC na wiolonczele - małe wiolonczele w dziecięcych rękach to widok niesłychanie ujmujący. Początki nauki gry na wiolonczeli łatwe nie są, ale z podręcznikiem profesora Cofalika można z powodzeniem mierzyć się z wiolonczelą - choćby najmniejszą i rozwijać swoje muzyczne pasje pod okiem swojego nauczyciela.

Co najchętniej kupujecie w księgarni Alenuty.pl

Mały wirtuoz - zbiór utworów na fortepian dla małych pianistów, którzy dają swoje pierwsze publiczne koncerty z pewnością pomoże zaprezentować się dobrze i ciekawie. Mali pianiści mogą nie tylko pokazać opanowanie instrumentu, ale również wygrać ciekawe melodie.

Co najchętniej kupujecie w księgarni Alenuty.pl

Wśród wydawnictw zagranicznych 10 najczęściej wybieranych przez Was tytułów to:

Frozen - muzyka z filmu Kraina Lodu (Frozen) do 11 piosenek - nuty na fortepian, gitarę i wokal

Co najchętniej kupujecie w księgarni Alenuty.pl

11 Top Hits For Easy Piano - nuty na fortepian do największych przebojów muzyki rozrywkowej z akordami gitarowymi i słowami

Co najchętniej kupujecie w księgarni Alenuty.pl

Fiddle Time Joggers - podręcznik do nauki gry na skrzypcach, który należy do serii Fiddle Time obejmującej 4 książki wraz z płytami CD oraz książką dla nauczyciela i dodatkami ułatwiającymi naukę. Ilustracje mnóstwo prostych melodii i właściwe stopniowanie trudności sprawiają, że dzieci chętnie sięgają po podręcznik, aby uczyć się gry na skrzypcach

Co najchętniej kupujecie w księgarni Alenuty.pl

Adele 21 - nuty na fortepian wraz z akordami gitarowymi i słowami do piosenek z drugiego albumu Adele 21

Co najchętniej kupujecie w księgarni Alenuty.pl

Disney Songs for classical guitar - 20 największych przebojów z bajek i filmów Disneya w opracowaniu na gitarę klasyczną cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci już w drugim roku nauki. Opracowanie zawiera zapis nuty na gitarę wraz z zapisem tabulaturowym. Książka poszerza i uatrakcyjnia repertuar młodego gitarzysty o znane i lubiane utwory muzyki filmowej

Co najchętniej kupujecie w księgarni Alenuty.pl

Disney's my first songbook v. 1 - pierwsza z pięciu części prostych zbiorów piosenek z filmów i bajek Disneya w opracowaniu na fortepian z akordami gitarowymi i słowami. Idealne do grania i śpiewania dla dzieci uczących się gry na fortepianie.

Co najchętniej kupujecie w księgarni Alenuty.pl

Songs from Frozen, Tnagled i Enchanted na flet - piosenki z trzech przebojów Disneya - Frozen, Tangled i Enchanted w opracowaniu na flet poprzeczny. Z takim zbiorem zachęcisz swoje dziecko do ćwiczeń, pokażesz mu ile już potrafi zagrać - szczególnie jeśli utwory są mu bliskie.

Co najchętniej kupujecie w księgarni Alenuty.pl

Cello Time Scales i Cello Time Starters - podobnie jak seria Fiddle Time - seria Cello Time stworzona została dla najmłodszych wiolonczelistów, aby w atrakcyjny i przystępny sposób prowadzić ich w coraz ciekawsze i trudniejsze zakamarki nauki gry na wiolonczeli.

Co najchętniej kupujecie w księgarni Alenuty.plCo najchętniej kupujecie w księgarni Alenuty.pl

Party time 17 party pieces for flute - zbiór 17 utworów dla młodych flecistów zaaranżowane tak, że zawierają ćwiczenia palcowania oraz proste problemy techniczne, dzięki czemu są wspaniałym materiałem ćwiczeniowym szczególnie w pierwszych latach nauki.

Co najchętniej kupujecie w księgarni Alenuty.pl

Bass Aerobics i Guitar Aerobics - obie książki to doskonały materiał ćwiczeniowy dla basistów i gitarzystów na każdy tydzień roku. Dodatkowo książki zawierają płyty CD z ćwiczeniami, co zwiększa efektywność nauki.

Bass AerobicsGuitar Aerobics

Powyżej przedstawiłam Wam przynajmniej 20 powodów, dla których warto zajrzeć na nasze księgarniane półki. Jednocześnie zapraszamy Was do wspólnego odkrywania nowych nut i opracowań, a w konsekwencji do rozwijania muzycznych pasji.

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium