Alenuty.pl księgarnia muzyczna
do kasy Wartość koszyka: 0,00 zł
Sprowadzamy nuty z całego świata! DARMOWA dostawa już od 299 zł!
ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Facebook ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Instagramikona i link do kanału Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Youtube

Blog

Muzyka z filmów i bajek Disneya to magiczna podróż

0
Muzyka z filmów i bajek Disneya to magiczna podróż
Zapraszamy Ciebie w magiczną podróż do krainy bajek i filmów Disneya. Będzie to podróż muzyczna, ponieważ proponujemy kilkadziesiąt opracowań nutowych do piosenek z filmów największej wytwórni bajkowej. Znajdziesz te najpiękniejsze i najbardziej znane piosenki i utwory, ale również doszukasz się mniej popularnych.

Dla początkujących dzieci - miłośników Króla Lwa, Małej Syrenki czy bajki Piękna i Bestia proponujemy nuty First Disney Songs Johna Thompsona:
John Thompson's Easiest Piano Course: First Disney Songs
Prosty zapis nutowy uzupełniony o słowa i palcowanie ułatwi maluchom rozpoczynającym grę na pianinie wejście w muzyczny świat.

Godną polecenia z uwagi na ciekawe i dobre opracowania poszczególnych utworów jest seria wydawnictw Disney's My First Songbook.

Disney My First Songbook Disney My First Songbook Disney My First Songbook Disney My First Songbook Disney My First Songbook

W pięciu tomach znajdziesz ponad 80 piosenek z bajek i filmów Disneya w opracowaniu dla dzieci na początkowym etapie nauki gry na pianinie. Dodatkową zaletą tego opracowania jest uzupełnienie nut o tekst piosenki oraz o akordy gitarowe.

Jeżeli poszukujesz nut dla nieco bardziej zaawansowanych muzycznie dzieci to polecamy dwie serie opracowane nie tylko na pianino, ale również na saksofon, trąbkę, flet, skrzypce i wiolonczelę. Mowa o Disney Movie Favorites i Disney Movie Magic:

Disney movie favoritesdisney movie magic

W naszej księgarni muzycznej mamy już ponad 80 opracowań piosenek z bajek i filmów Disneya.
Jeśli jednak nie znalazłeś takiego opracowania które Cię interesuje - napisz do nas [email protected]. Poszukamy razem :)

___________________
W grudniu 2019 przejrzeliśmy dostępne u nas publikacje związane z filmami Disneya raz jeszcze i przygotowaliśmy aktualne zestawienie. Znajdziesz je pod tym linkiem.

 

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium