Alenuty.pl księgarnia muzyczna
do kasy Wartość koszyka: 0,00 zł
Sprowadzamy nuty z całego świata! Wysyłamy za DARMO od 299 zł!
ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Facebook ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Instagramikona i link do kanału Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Youtube

Blog

Walentynkowe nuty - 4 najpopularniejsze albumy z utworami dla dwojga

0
Walentynkowe nuty - 4 najpopularniejsze albumy z utworami dla dwojga

Nie sposób zliczyć jak wielu artystów śpiewało o miłości. Trudno też pokazywać palcem najpiękniejsze piosenki o miłości. Każdy z nas ma swoich faworytów romantycznych melodii. Są one z pewnością związane z konkretna osobą, miejscem i czasem. Są jednak przeboje, które porwały za serce bardzo wiele osób. Dotyczy to nie tylko muzyki popowej, ale również klasycznej czy jazzowej. Cztery opracowania nutowe takich właśnie przebojów podobają się Wam szczególnie - znajdziecie je w kategorii >>> Walentynki.

 

Budgetbooks Love Songs nuty na fortepian Budgetbooks Love Songs nuty na fortepian

Budgetbooks: Love Songs - nuty na fortepian, melodia i akordy gitarowe

To zbiór 74 piosenek miłosnych stworzonych i wyśpiewanych w ostatnich 50 latach. Nuty na fortepian, chwyty gitarowe i słowa pomogą Ci w wyśpiewaniu takich przebojów jak: All My Loving The Beatles, Anytime You Need A Friend Mariah Carey, By Your Side Sade, Can You Feel The Love Tonight Eltona Johna, Can't Help Falling In Love Elvisa Presleya, How Deep Is Your Love The Bee Gees, I'll Be There For You Bon Jovi czy Wonderful Tonight Erica Claptona.

Love Is Blue nuty na fortepian

Love Is Blue - nuty na fortepian, melodia i akordy gitarowe

Powyższy zbiór to 39 piosenek znanych Wam bardzo dobrze z list przebojów. Znajdziecie tu nuty wraz ze słowami i akordami gitarowymi do fantastycznych przebojów muzyki pop i standardów jazzowych. Zbiór może urozmaicić Twój repertuar muzyczny i jednocześnie stać się niezwykłym muzycznym prezentem na Walentynki czy Ślub. W zbiorze znajdziesz nuty na fortepian wraz ze słowami i akordami gitarowymi do utworów takich jak: Yesterdays, Nobody Knows The Trouble I've Seen czy When The Sun Comes Out.

Melodie romantyczne nuty na fortepian lub keyboardMelodie romantyczne nuty na fortepian lub keyboard

Melodie romantyczne na fortepian czy keyboard

To z kolei zbiór utworów muzyki klasycznej napisanych przez Beethovena, Bacha, Brahms, Griega czy Mendelssohn-Bartholdy. Opracowanie poza nutami na fortepian (czy keyboard) zawiera również akordy gitarowe. Jest najczęściej wybieranym przez Was zbiorem, myślę, że z uwagi na zebranie w jednym miejscu aż 40 miłosnych melodii klasycznych.

Really Easy Piano Love Songs łatwe utwory na fortepianReally Easy Piano Love Songs łatwe utwory na fortepian

Really Easy Piano: Love Songs - łatwe utwory na fortepian

Ostatni propozycja dotycząca piosenek o miłości to zbiór należący do serii Really Easy Piano. Zawiera nuty w łatwym opracowaniu na fortepian do najbardziej znanych piosenek i ballad opowiadających o miłości. W opracowaniu znalazły się 22 utwory, a każdy z nich został opisany krótką notką dotycząca powstania danej piosenki. Poza nutami zbiór zawiera słowa oraz akordy gitarowe co pozwala wykonać go z towarzyszeniem gitary i wokalu.

Pozostaje jedynie życzyć Wam, aby piosenki o miłości często Wam towarzyszyły, na co dzień i od święta, nie tylko w Walentynki. Zajrzyjcie również do kategorii Walentynki, w której zebraliśmy blisko 40 różnych opracowań ballad, romansów i piosenek o miłości, także utworów pochodzących z muzyki filmowej.

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium