do kasy suma: 0,00 zł

        Wyszukiwarka zaawansowana
Top 13 najpopularniejszych nut z muzyką filmową 0

1. Ten musical wszedł na ekrany polskich kin w styczniu tego roku, a niedługo potem został nagrodzony Oscarem. Mowa oczywiście o La La Land. Muzyka do utworów i piosenek z tego filmu dostępna jest w nutach na fortepian z partią głosu i akordami gitarowymi (PVG) oraz w łatwym zapisie nutowym na fortepian (Easy Piano). W naszym sklepie z nutami nuty do La la land pobiły wszelkie rekordy popularności. 

nuty do muzyki z filmu La La Land nuty do muzyki z filmu La La Land nuty do muzyki z filmu La La Land

2. Na drugim miejscu znalazły się nuty do utworów z wszystkich 6 części Gwiezdnych Wojen "Star Wars A Musical Journey Episodes I-VI" zebranych w jednym zeszycie w wersji na fortepian solo lub w łatwym opracowaniu na fortepian.

nuty do muzyki ze Star Wars Gwiezdnych Wojen nuty do muzyki ze Star Wars Gwiezdnych Wojen nuty do muzyki ze Star Wars Gwiezdnych Wojen

3. Trzecie miejsce to dwa zeszyty z serii Really Easy Piano przygotowane z myślą o początkujących pianistach. Poza nutami na fortepian w łatwym opracowaniu zawierają słowa i akordy gitarowe. A chodzi o zbiory Really Easy Piano: Film Songs i Really Easy Piano: Film Themes.

nuty do muzyki filmowej w łatwym opracowaniu na piano nuty do muzyki filmowej w łatwym opracowaniu na piano

4. Tematy muzyczne z Gwiezdnych wojen wzbudzają jednak największe emocje, dlatego w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych nut są również opracowania tematów muzycznych ze Star Wars na akordeon Star Wars Accordion i gitarę Star Wars Classical Guitar. Dodatkowo najczęściej kupowanymi nutami są również te w łatwym opracowaniu na gitarę (z tabulaturami) czyli Star Wars Easy Guitar 

nuty na gitarę do Gwiezdnych Wojen nuty na gitarę do Gwiezdnych Wojen nuty na akordeon do Gwiezdnych Wojen


5. Wśród faworytów muzyki filmowej znajdują się dwa zbiory nut z wybranymi tematami muzyki filmowej w opracowaniu na różne instrumenty. Jednym z nich jest seria Great Movie Themes. Zawiera 12 klasycznych tematów filmowych z takich filmów jak Batman, Star Wars, Rocky, Ojciec Chrzestny czy Gladiator. Można również skorzystać z dodatkowych materiałów muzycznych czyli podkładów i akompaniamentu. Do najczęściej wybieranych zeszytów w tej serii należą nuty na skrzypce Great Movie Themes: Violin.

nuty do muzyki filmowej nuty do muzyki filmowej nuty do muzyki filmowej


6. Michael Nyman The Piano to kolejna wybierana przez Was pozycja. 

nuty do muzyki z filmu Fortepian nuty do muzyki z filmu Fortepian

7. Ciekawym i docenianym przez naszych Klientów zbiorem nut do muzyki filmowej są nuty na fortepian Dip In 50 Film Tunes for Piano Graded To kolekcja 50 najpopularniejszych i najpiękniejszych tematów filmowych w opracowaniu na fortepian solo z takich produkcji jak Piękny umysł, Powrót do przyszłości, Pretty Woman, Wielki Błękit czy Czekolada. Zbiór zawiera utwory zarówno dla początkujących jak i średnio zaawansowanych muzyków:

nuty do tematów muzyki filmowej na fortepian nuty do tematów muzyki filmowej na fortepian

8. W czołówce nut z muzyką filmową znalazł się oczywiście również niezrównany James Bond i kolekcja nut do 26 utworów z 24 części przygód agenta 007 pod tytułem James Bond The Ultimate Collection:

nuty do muzyki z filmu James Bond nuty do muzyki z filmu James Bond nuty do muzyki z filmu James Bond

9. Kto oglądał Nietykalnych ten wie, jak piękna i subtelna jest muzyka z tego filmu. Nasi Klienci są również tego zdania, dlatego nuty Intouchables Original Soundtrack na fortepian znalazły się w pierwszej 13 najpopularniejszych nut z muzyką filmową.

nuty do muzyki z filmu Nietykalni nuty do muzyki z filmu Nietykalni

10. Kolejna pozycja to zeszyt z drugiej serii nut z muzyką filmową Top Hits From TV, Movies & Musicals. Wydana w zeszłym roku cieszy się coraz większą popularnością. W opracowaniu znajduje się aż 50 tematów muzycznych z filmów, seriali i musicali w tym z takich produkcji jak Frozen, Glee, Titanic, Król Lew, Władca Pierścieni, Once, Armageddon, Harry Potter, Piraci z Karaibów czy Superman. Wśród naszych Klientów najczęściej wybierane są nuty na skrzypce: Top Hits From TV, Movies & Musicals Violin

Seria Top Hits From TV, Movies & Musicals Seria Top Hits From TV, Movies & Musicals Seria Top Hits From TV, Movies & Musicals

11. Kolejne miejsce ex aequo zajmują kolejce utworów dwóch wielkich kompozytorów muzyki filmowej Ludovico Einaudi i zbiór Ludovico Einaudi Film Music oraz Hans Zimmer i kolekcja nut do jego utworów zebrana w publikacji Hans Zimmer: Collection 

nuty do muzyki Ludovico Einaudi nuty do muzyki Hansa Zimmera

12. Największym zbiorem, który cieszy się wciąż niesłabnącym powodzeniem wśród Klientów jest opracowanie na fortepian Film Themes For Solo Piano. Zbiór zawiera kolekcje 50 utworów takich kompozytorów jak: Jan Kaczmarek, Williams, Zimmer, Newton, Newman, Elman czy Glass.

 

13. Ostatnie miejsce w naszym rankingu TOP 13 zajmuje Filmowy fortepian wydany przez Studio Bis. Znajdziecie w nim niezapomniane opracowania nutowe do muzyki z polskich filmów i seriali jak Czas Honoru, Lalka, Noce i dnie, Stawka większa niż życie, Trędowata czy Smuga cienia.

nuty do muzyki z filmów polskich nuty do muzyki z filmów polskich

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl