Alenuty.pl księgarnia muzyczna
do kasy Wartość koszyka: 0,00 zł
Sprowadzamy nuty z całego świata! DARMOWA dostawa już od 299 zł!
ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Facebook ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Instagramikona i link do kanału Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Youtube

Blog

Popowe serie nutowe dla muzykujących nastolatków

0

Niedawno wydana seria Pop Performance Pieces to doskonały materiał rozrywkowy dla młodzieży grającej na skrzypcach, trąbce, saksofonie altowym, flecie poprzecznym czy klarnecie. Utwory opracowane są na poziomie 3-6 roku nauki i stanowić mogą doskonały materiał do pracy na zajęciach, w zespole, jak również do prezentacji na scenie.

W każdym zeszycie znajdziecie 10 starannie dobranych piosenek współczesnych w opracowaniu na instrument z akompaniamentem fortepianowym. Dzięki temu utwory mogą być grane z nauczycielem albo z kolegą pianistą. Dodatkowo wydanie posiada osobne wskazówki profesjonalnych muzyków pokazujące właściwe palcowanie.

Seria Pop Performance Pieces wydawnictwa Chester Music to świetna alternatywa dla obowiązkowego klasycznego materiału szkoleniowego. Jednocześnie warto wiedzieć, że utwory zostały opracowane tak, aby można opanowując je stanąć do egzaminów GCSE (egzamin gimnazjalny w Wielkie Brytanii). 

Wśród utworów zamieszczonych w zbiorze znalazły się opracowania "All of me" (Johna Legend), "Clock" (Coldplay) czy "Your song" (Elton John). Do tej pory wydane w serii wydano pięć zeszytów na skrzypce, klarnet, trąbkę, saksofon altowy i flet poprzeczny.

Pop performance violin - nuty na skrzypce Pop performance flute - nuty na flet poprzeczny Pop performance alto sax - nuty na saksofon altowy Pop performance trumpet - nuty na trąbkę

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium