Alenuty.pl księgarnia muzyczna
do kasy Wartość koszyka: 0,00 zł
Sprowadzamy nuty z całego świata! Wysyłamy za DARMO od 299 zł!
ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Facebook ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Instagramikona i link do kanału Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Youtube

Blog

Nasz muzyczny elementarz - specjalnie dla 6-latków!

0
Nasz muzyczny elementarz - specjalnie dla 6-latków!

Nasz muzyczny elementarz - najnowsza pozycja wydawnictwa Euterpe - to podręcznik do nauki rytmiki i kształcenia słuchu przeznaczony dla najmłodszych uczniów szkoły podstawowej - sześciolatków.

Napisany przez znane autorki rewelacyjnych podręczników muzycznych: Tatianę Stachak, Lidię Florek i Ilonę Tomera, stanowi uzupełnienie materiału zebranego w serii Nasza muzyka.

Książka przygotowana została jako wprowadzenie w świat muzycznych dźwięków. Zawiera przede wszystkim powiększoną pięciolinię, przez co dzieci łatwiej będą w stanie opanowywać materiał. Dodatkowo strony są oznaczone kolorami i obrazkami co ułatwia małym dzieciom orientację w materiale zawartym w książce.

Poza tym podręcznik Nasz muzyczny elementarz, jak i poprzednie wydawnictwa wspomnianych autorek, jest bogato ilustrowany, co wraz z bogactwem gier i zabaw proponowanych w elementarzu są wartościową muzycznie i poznawczo pozycją dla najmłodszych.

Zdecydowanie polecamy!

Nasz muzyczny elementarz na półkach naszej księgarni Alenuty.pl

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium