Alenuty.pl księgarnia muzyczna
do kasy Wartość koszyka: 0,00 zł
Sprowadzamy nuty z całego świata! DARMOWA dostawa już od 299 zł!
ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Facebook ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Instagramikona i link do kanału Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Youtube

Blog

Miej dostęp do plików audio - z Hal Leonard to bardzo proste!

0
Miej dostęp do plików audio - z Hal Leonard to bardzo proste!

Wydawnictwo Hal Leonard od 2014 roku zastępuje płyty CD dołączane do nut przez nich wydawanych, kodami dostępu do treści audio (audio access code) zamieszczonymi w sieci (Internet). Dlatego w nazwach nut w naszej księgarni zamiast określenia “(+ płyta CD)” występuje skrót “(+audio online)”. O co w tym chodzi wyjaśniamy poniżej.

1. Co daje mi kod dostępu (access code)?
Przede wszystkim wygodę użytkowania. Nie musisz mieć odtwarzacza CD w komputerze, wystarczy jedynie dostęp do Internetu. My Library czyli strona zawierająca materiały muzyczne do Twoich nut dobrze współpracuje z z komputerami PC, Mac i urządzeniami mobilnymi czyli naszymi drogimi smartfonami. Dodatkowe materiały masz zatem zawsze pod ręką.

2. Jak to działa?
Na pierwszej stronie zakupionych przez Ciebie nut znajdziesz 16-cyfrowy kod. Wpisz kod w polu na stronie >>> https://www.halleonard.com/mylibrary/ (zobacz obrazek poniżej). Uzyskasz wówczas dostęp do dodatkowych plików audio, pdf i zip. Kody dostępu są unikalne dla każdej drukowanej książki. Treści mogą być dostępne, kiedy tylko chcesz. Możesz je odtwarzać i pobierać wiele razy. Potrzebujesz jedynie unikalnego kodu. System publikacji MyLibrary nie wymaga rejestracji. 

Pliki audio online Hal Leonard

Po pomyślnym wpisaniu i zatwierdzeniu kodu dostępu, na ekranie pojawi się strona zawierająca dodatkowe treści dla Twojej książki. Zobaczysz obraz okładki i tytuł, który będzie pasował do Twojej książki, abyś miał pewność, że materiały są przeznaczone właśnie dla niej. Menu treści zostanie wyświetlone po prawej stronie. Wystarczy kliknąć lub dotknąć tytuły sekcji, aby pojawiła się zawartość. Lista plików będzie odpowiadać treściom wymienionym w spisie treści Twojej książki.

3. Dodatkowe możliwości - odtwarzacz Playback+
W materiałach online do Twoich nut znajdziesz trzy rodzaje plików:
"Play" - umożliwia odsłuchanie a w niektórych przypadkach również obejrzenie materiału audio lub wideo. jeżeli Twój komputer (urządzenie) ma zainstalowanego Flasha na ekranie zostanie wyświetlony odtwarzacz Playback+. Pozwala on dostosować prędkość, wysokość określonego utworu który chcesz posłuchać, zagrać oraz określenie punktów w których chcesz aby materiał się powtarzał. Playback+ działa najlepiej z następującymi przeglądarkami: Chrome, Safari i IE (wersja 10 i powyżej).

"PDF" - to nuty, które możesz wyświetlić na ekranie lub wydrukować.

"ZipFile" - pozwala pobrać całej zawartości i zapisać ją na swoim urządzeniu (komputerze, smartfonie, tablecie)

4. Biblioteka plików
Jeśli jesteś właścicielem wielu publikacji Hal Leonard, masz możliwość stworzenia własnej biblioteki i połączenia plików z wszystkich tytułów. Jest to wygodny sposób, aby mieć wszystkie treści w jednym miejscu. Tworząc bibliotekę będziesz mógł sortować materiał według utworu, wykonawcy, tytuł książki. Ponadto, jeśli masz zamiar pobierać zawartość przy stworzonej bibliotece plików wystarczy tylko raz wpisać kody, które zostaną zapisane do późniejszego dostępu. Aby założyć własną bibliotekę, po prostu kliknij na Create Library:

Tworzenie biblioteki Hal Leonard

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat dostępu do MyLibrary wydawnictwa Hal Leonard napisz do nas lub poszukasz na stronie: https://www.halleonard.com/mylibrary/help/

Zobacz wszystkie publikacje wydawnictwa Hal Leonard z dostępem do >>> audio online

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium