Alenuty.pl księgarnia muzyczna
do kasy Wartość koszyka: 0,00 zł
Sprowadzamy nuty z całego świata! Wysyłamy za DARMO od 299 zł!
ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Facebook ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Instagramikona i link do kanału Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Youtube

Blog

Kalendarz muzyczny w przedszkolu

0
Kalendarz muzyczny w przedszkolu

W Kalendarzu muzycznym w przedszkolu znajdziemy 93 utwory dla dzieci z trzech grup wiekowych: Maluchy, Średniaki i Starszaki. Tematycznie nawiązują one do wydarzeń mających miejsce w całym roku pracy w przedszkolu. Piosenki zawarte w publikacji to najbardziej popularne i lubiane przez dzieci utwory z licznymi opracowaniami zabaw, układów ruchowych i inscenizacji, ćwiczeń i zagadek słuchowych, tańców oraz porad metodycznych. Możecie z nich korzystać nie tylko w przedszkolnych salach, ale także w domu, na spotkaniach czy warsztatach umuzykalniających dla dzieciaków.

Autorką publikacji jest Urszula Smoczyńska - znany i ceniony pedagog i muzyk, od lat pracujący z dziećmi i nauczycielami muzyki, propagator wychowania przez muzykę. Nagrodzona przez dzieci Orderem Uśmiechu.

Książka Kalendarz muzyczny w przedszkolu została uzupełniona o 3 płyty z nagranymi piosenkami, które zostały w niej opisane. Płyty stanowią doskonałe uzupełnienie i pomoc szczególnie w sytuacji, gdy nauczyciel nie dysponuje instrumentem, nie umie na nim grać. Fakt, że do każdej piosenki mamy również akompaniament ułatwia naukę śpiewu i zabawę przy wykorzystaniu melodii.

Książka Kalendarz muzyczny w przedszkolu wraz z płytami CD jest dostępna w naszej księgarni i cieszy się bardzo dużym powodzeniem >>> Kalendarz muzyczny w przedszkolu - komplet

Dostępna jest również książka bez płyt i poszczególne płyty >>> zobacz w księgarni

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium