Alenuty.pl księgarnia muzyczna
do kasy Wartość koszyka: 0,00 zł
Sprowadzamy nuty z całego świata i wysyłamy za darmo od 199 zł!
ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Facebook ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Instagramikona i link do kanału Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Youtube

Blog

Dzień mówienia jak Pirat - a może nucenia jak pirat?

0
Dzień mówienia jak Pirat - a może nucenia jak pirat?

Jack Sparrow jest bohaterem opowieści złożonej na chwilę obecną z pięciu części. Mowa oczywiście o filmie Piraci z Karaibów. Do czterech części muzykę napisał Hans Zimmer. Natomiast utwory do ostatniej części skomponował Zanelli.

Wśród miłośników ścieżki dźwiękowej z filmu największe grono to pianiści. Dlatego muzyka z każdej części dostępna jest w osobnych zeszytach w opracowaniu na fortepian solo oraz w łatwym opracowaniu dla początkujących muzyków w tym również dla dzieci.

Piraci z Karaibów nuty Piraci z Karaibów nuty Piraci z Karaibów nuty

Piraci z Karaibów nuty  Piraci z Karaibów nuty  

Łatwe opracowanie nut do utworów z czterech części filmu Piraci z Karaibów znajdziecie również w jednym zbiorze. Z uwagi na uproszczony zapis nutowy jest to bardzo popularny prezent dla dzieci i nastolatków:

Piraci z Karaibów nuty

Ciekawym opracowaniem, szczególnie dla średniozaawansowanych gitarzystów, jest zbiór z utworami ścieżki dźwiękowej do części Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach zaaranżowany na duet gitarowy Rodrigo y Gabriela.

Piraci z Karaibów nuty

Mocno rozpoznawalna już w tej chwili, a co za tym idzie bardzo chętnie grana przez dzieci i młodzież, muzyka z filmu o przygodach Jacka Sparrowa opracowana została również na wiolonczelę, klarnet, skrzypce czy flet poprzeczny. Nuty do utworów w różnych opracowaniach znajdziecie na >>> półkach naszej księgarni muzycznej Alenuty.pl <<< 

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium