Darmowa dostawa od 300 zł
● Sprowadzamy nuty z całego świata
● Istniejemy od 2008 roku
 

Blog

Współczesne wyzwania szkolnictwa muzycznego - tradycja i perspektywy - Alicja Delecka-Bury

Produkt: w magazynie
Wysyłka w: 24 h
Dostawa: Darmowa dostawa od 300 zł sprawdź koszty dostawy
Cena: 48,00 zł 48.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (0 opinii)
Wydawnictwo: Adam Marszałek
Kod produktu: WYDA_9788381803359

Opis

Pozycja 'Współczesne wyzwania szkolnictwa muzycznego - tradycja i perspektywy' to kolejny zbiór monografii dotykający tematów związanych ściśle z kształceniem muzycznym. 

Zaprezentowane tu teksty są rezultatem corocznych spotkań naukowców i czynnych nauczycieli przedmiotów teoretycznych szkół muzycznych, które odbywają się w ramach Konferencji Naukowo-Metodycznej „Teoria muzyki w praktyce” organizowanej przez Akademię Sztuki i Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie. Wykłady, warsztaty i panele dyskusyjne sprzyjają głębokiemu namysłowi nad własnym doświadczeniem zarówno nauczycieli, jak i naukowców. Ten niezwykle skuteczny sposób budowania praktyki zawodowej, a zarazem doskonalenie refleksji nad nią to niezbędne drogi poznania własnego warsztatu pracy, z której świadomie korzysta coraz więcej nauczycieli, wspierając tym samym swój rozwój. Autorzy tekstów prezentowanych w tej monografii jako znawcy rzeczywistości szkolnej i specyfiki specjalistycznej edukacji muzycznej umiejętnie łączą teorię naukową z praktyką edukacyjną, opisując w nich aktualne problemy, zarówno te tradycyjne, jak i perspektywy zastosowania ich w przyszłości.

W związku z tym monografia została podzielona na dwie części. Pierwsza z nich dotyczy treści z dziedziny nauk społecznych, dyscyplin psychologii i pedagogiki jako nauk służebnych edukacji muzycznej. Druga jest częścią metodyczną, dotykającą problematyki ich praktycznego wykorzystania dla poszczególnych obowiązkowych przedmiotów kształcenia w szkolnictwie muzycznym.

Tytuł: Współczesne wyzwania szkolnictwa muzycznego - tradycja i persektywy
Redakcja: Alicja Dalecka-Bury
Stopień trudności:
Instrument:
Notacja muzyczna:
Wydawnictwo: Adam Marszałek
Format: 263 str., A5, miękka oprawa
Język wydania: polski
ISBN: 9788381803359

Koszty dostawy Darmowa dostawa od 300 zł

Kraj wysyłki:

Zobacz podobne nuty i książki

Opinie

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl