Justyna Dawidowicz: Retro & Futuro II - miniatury dla dzieci na gitarę - nuty na gitarę klasyczną
Opis
Zbiór „Retro & Futuro II” jest kontynuacją opowieści wpisujących się w paletę barw zmieniających się pór roku. Utwory wprowadzają melancholijny nastrój, obrazują burzę ekspresji lub pozwalają na puszczenie wodzy muzycznych fantazji. Zamysłem jest możliwość wykonywania każdego utworu oddzielnie lub tworzenia z nich własnych obrazów, muzycznych kolaży i historii bez trzymania się wytyczonych ram.
Książka jest skierowana do początkujących i średniozaawansowanych gitarzystów. Utwory ułożone są w kolejności od najłatwiejszych do bardziej skomplikowanych pod względem technicznych i wyrazowym. Wykorzystano w niej wiele technik gitarowych takich jak: arpeggio, legato, staccato, glissando, tremolo czy flażolety. Utwory łączy i charakteryzuje melodyjność oraz ilustracyjny charakter.
Tytuł: Retro & Futuro II - miniatury dla dzieci na gitarę
Autor: Justyna Dawidowicz
Stopień trudności: początkujących i średnio zaawansowanych
Instrument: gitara klasyczna
Notacja muzyczna: zapis nutowy
Wydawnictwo: Cicadis
Format: 32 stron, 225 x 305 mm, oprawa miękka
Język wydania: polski
ISBN: 9790801587091
Szczegóły
Instrument | Gitara klasyczna |
Wyświetlamy wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie sprawdzamy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.