James Hook: 6 Sonatas for violoncello and piano or two violoncellos - sonaty wiolonczelowe - nuty na wiolonczelę i fortepian lub dwie wiolonczele
Opis
Angielski organista i kompozytor James Hook skomponował sonaty na wiolonczelę w eleganckim stylu, które po raz pierwszy zostały wydrukowane w 1783 roku. Sonaty mogą służyć jako odpowiednie przygotowanie do utworów Boccheriniego, a ich elegancki styl i wartość muzyczna sprawiają, że są atrakcyjne zarówno dla uczniów, jak i melomanów. Nuty na wiolonczelę i fortepian lub na dwie wiolonczele. Opracowanie dla średnio-zaawansowanych.
Tytuł: 6 Sonatas for violoncello and piano or two violoncellos
Autor: James Hook
Stopień trudności: dla początkujących i średnio zaawansowanych
Instrument: wiolonczela, fortepian
Wydawnictwo: Editio Musica Budapest
Format: 108 stron, A4, oprawa miękka
Język wydania: angielski, niemiecki
ISBN / ISMN: 9790080144053
Kod wydawcy: 14405
Atrybuty
| Instrument | Wiolonczela |
Wyświetlamy wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie sprawdzamy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.