Franz Schubert: Piano Sonatas III - Die spaten sonaten - sonaty fortepianowe tom 3 - nuty na fortepian
Opis
Franz Schubert, mistrz romantycznej muzyki fortepianowej, był nieustraszonym eksperymentatorem w swoich wczesnych dziełach. Jego niezwykłe podejście do kompozycji objawia się w bogactwie harmonii, różnorodności motywów oraz odważnych strukturach formalnych. To zrewidowane wydanie Urtext, prezentuje jego Trzecią część Sonat z 1817 roku.
To wydanie, oparte na "New Schubert Edition", oferuje pełny dostęp do szkiców i fragmentów dzieł Schuberta poprzez platformę internetową Bärenreiter. Nowe spojrzenie na dzieła Schuberta jest wzbogacone o aktualizowaną przedmowę koncentrując się na subtelnościach artykulacji, wykorzystaniu pedału oraz ornamentacji. Szczególna uwaga jest poświęcona charakterystycznej notacji Schuberta, uwypuklając jego unikalne podejście do akcentowania i diminuendo. Przyjazna dla oka grafika muzyczna ułatwia nawigację po utworach, zapewniając czytelnikom jasne punkty orientacyjne. Żywe nagłówki kolumn ułatwiają szybkie odnalezienie poszczególnych utworów i ich części.
Dodatkowo, uwzględniono cenne uwagi na temat praktyki wykonawczej oraz istotne wskazówki stanowiące nieoceniony przewodnik dla pianistów i miłośników muzyki fortepianowej. Raport krytyczny dostępny w języku angielskim dostarcza głębszego zrozumienia kontekstu kompozycji, otwierając drzwi do subtelnych niuansów interpretacyjnych.
Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.
Tytuł: Piano Sonatas III
Autor: Franz Schubert
Stopień trudności: dla zaawansowanych
Instrument: fortepian
Notacja muzyczna: zapis nutowy
Wydawnictwo: Barenreiter
Format: 177 stron, A4, oprawa miękka
Język wydania: niemiecki, angielski
ISBN / ISMN: 9790006539864
Kod wydawcy: BA09644
Atrybuty
| Instrument | Fortepian / pianino |
Wyświetlamy wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie sprawdzamy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.