Expanding the Repertoire: Piano Music of Latin American Composers Level 2 - Desiree Gonzalez-Miller - nuty na fortepian
Opis
Publikacja zawiera zbiór nut "Expanding the Repertoire: Piano Music of Latin American Composers Level 2" autorstwa Desiree Gonzalez-Miller. Jest to antologia utworów fortepianowych skomponowanych przez kompozytorów z Ameryki Łacińskiej, która ma na celu wprowadzenie młodych pianistów w bogactwo i różnorodność muzyki latynoamerykańskiej. Publikacja jest przeznaczona dla uczniów na poziomie 2 (początkującym do wczesnego średnio zaawansowanego), a utwory utrzymane są w różnych stylach muzyki latynoamerykańskiej, z elementami tańców, melodii ludowych i romantyzmu, co czyni ją cennym materiałem dydaktycznym i artystycznym.
Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.
Spis treści:
1. El Sombrerito (Little Hat)
2. Zapateado
3. Prelude No. 5
4. Patinando En San Pedro
5. En El Jardín
6. Buenos Días
7. Pampeana Argentina
8. Tamboril
9. Ronda
10. Bailecito Cantado
11. A Camponesa Italiana
12. A Lenhadora Russa
13. A Moda da Carranquinha (The Carranquinha Mode)
14. Os Tres Cavalheirosinhos (The Three Little Caballeros)
15. Cinco Mas Cinco
16. Los Soldaditos de Barro
17. Cancioncita
18. Prelude [In C Minor] For Piano
19. Intermezzo No. 1
Tytuł: Expanding the Repertoire: Piano Music of Latin American Composers Level 2
Autor: ed: Desiree Gonzalez-Miller
Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych
Instrument: fortepian
Notacja muzyczna: zapis nutowy
Wydawnictwo: Hal Leonard
Format: 80 str., A4, miękka oprawa
Język wydania: angielski
ISBN / ISMN: 9798350117400
Kod wydawcy: HL01356951
Atrybuty
| Styl muzyczny | bossa nova / latino |
Wyświetlamy wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie sprawdzamy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.