Aleksiej Janszynow: Concertino in Russian Style op. 35 for Viola (+ płyta CD) - Concertino w stylu rosyjskim w pozycji 1 - nuty na altówkę i fortepian
Opis
Concertino op. 35 Aleksiej Janszynow opracowane zostało w stylu rosyjskim na altówkę w pierwszej pozycji wraz z towarzyszeniem fortepianu. W ten sposób można ćwiczyć w sposób ukierunkowany, aż do osiągnięcia pożądanego rezultatu. Wydanie obejmuje partyturę oraz głos instrumentalny. Nuty przeznaczone dla początkujących muzyków. Do książki dołączona została płyta CD zawierająca podkłady do zagrania utworu w różnych tempach. W ten sposób można ćwiczyć w sposób ukierunkowany, aż do osiągnięcia pożądanego rezultatu. Wydanie obejmuje partyturę oraz głos instrumentalny. Nuty przeznaczone dla średnio zaawansowanych muzyków.
Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.
Tytuł: Concertino in Russian Style op. 35 for Viola (+ płyta CD)
Autor: Aleksiej Janszynow
Stopień trudności: dla początkujących
Instrument: altówka, fortepian
Notacja muzyczna: zapis nutowy
Wydawnictwo: De Haske
Format: 14 stron, A4, oprawa miękka, płyta CD
Język wydania: niemiecki, angielski
ISBN / ISMN: 9789043120548
Kod wydawcy: 1043626
Wyświetlamy wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie sprawdzamy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.