Alenuty.pl księgarnia muzyczna
do kasy Wartość koszyka: 0,00 zł
Weź kod DOSILASOL na DARMOWĄ dostawę już od 99 zł!
ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Facebook ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Instagramikona i link do kanału Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Youtube

Blog

Śpiewniki - z piosenką przy ognisku, na szlaku i na plaży!

0
Śpiewniki - z piosenką przy ognisku, na szlaku i na plaży!

Niewielu jest takich, którzy nie nucą, nie mruczą czy nie śpiewają choćby pod nosem. I tu wracamy do śpiewników.

Proponujemy śpiewniki biesiadne, wakacyjne, z szantami czy rockowe. Praktycznie każdy z nich zawiera prócz słów także chwyty gitarowe, aby najpopularniejszy instrument wakacyjny jakim jest gitara mógł towarzyszyć piosence - na wakacyjnym szlaku i przy ognisku.

Zestaw czterech śpiewników Wakacyjne piosenki wydawnictwa Beseder to zbiór 400 znanych i bardzo znanych piosenek z różnych gatunków muzycznych. Zaletą tych śpiewników jest cena oraz oprawa - bindowana okładka pozwala w łatwy sposób korzystać ze śpiewnika w każdym miejscu i czasie - ułatwia otwieranie śpiewnika na wybranej piosence, a śpiewnik sam się nie zamyka.

wakacyjne piosenkiwakacyjne piosenki

Ognik śpiewnik harcerski to ciekawy zbiór piosenek śpiewanych podczas obozów harcerskich, przesiąknięty tradycjami harcerskimi.

Ognik śpiewnik harcerskiOgnik śpiewnik harcerski

Zwracamy też Waszą uwagę na Śpiewnik rodzinny z dołączoną płytą CD zawierającą wykonania piosenek oraz śpiewniki biesiadne - na dołączonych płytach znajdziesz akompaniament gitarowy:

biesiada dla każdegośpiewnik dla całej rodziny

I na koniec jeszcze szanty - szczególnie dla miłośników morskich opowieści :)

55 szantszantyzagle

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium