Alenuty.pl księgarnia muzyczna
do kasy Wartość koszyka: 0,00 zł
Sprowadzamy nuty z całego świata i wysyłamy za darmo od 199 zł!
ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Facebook ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Instagramikona i link do kanału Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Youtube

Blog

Seria Really Easy Piano: nuty dla początkujących pianistów

0
Seria Really Easy Piano: nuty dla początkujących pianistów

Really Easy Piano to seria zeszytów nutowych opracowanych na fortepian, a polecanych szczególnie osobom rozpoczynającym grę na fortepianie czy keyboardzie. Wydana przez brytyjskie wydawnictwo Wise-Publication mieści w sobie mnóstwo najróżniejszych utworów podzielonych tematami, stylami muzycznymi, kompozytorami czy wykonawcami.

Really Easy Piano: Blues Really Easy Piano: Jazz Greats Really Easy Piano: More 21st Century Hits

Nuty wydane w tej serii opracowane są dla pianistów (na prawą i lewą rękę - klucz wiolinowy i basowy), zawierają słowa oraz akordy gitarowe. Każdy utwór ma także krótką notkę dotyczącą historii powstania czy najlepszego wykonania.
Wśród najczęściej wybieranych tytułów znajdziesz nuty do najpopularniejszych piosenek z bajek i filmów Disneya, przegląd hitów lat 50, 60, 70, 80 i 90 zeszłego stulecia oraz tematyczne zeszyty z muzyką jazzową, love songsami, balladami czy przebojami muzyki filmowej.

Really Easy Piano: Love Songs Really Easy Piano: 60s HitsReally Easy Piano: Disney Hits Really Easy Piano: Jazz

Dostępne są nuty do przebojów Abby, Taylor Swift, Beatlesów, Eda Sheerana, Adele, Gershwina, Sinatry, Eltona Johna, One Direction czy Coldplay.

Really Easy Piano: Adele Really Easy Piano: Abba Really Easy Piano: Coldplay Really Easy Piano: Ed Sheeran

Jeżeli poszukujesz nut w łatwym opracowaniu do przebojów muzyki klasycznej to seria Really Easy Piano zawiera zeszyty z najbardziej znanymi utworami Beethovena, Mozarta, Bacha oraz zbiory znanych i mniej znanych przebojów muzyki klasycznej.

Really Easy Piano: BeethovenReally Easy Piano: ClassicalReally Easy Piano: Classical GreatsReally Easy Piano: More Classical Favourites

Rozejrzyj się po naszych półkach za serią Really Easy Piano. Gwarantujemy godziny przyjemności z grania ulubionych utworów w łatwych aranżach.

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium