Alenuty.pl księgarnia muzyczna
do kasy Wartość koszyka: 0,00 zł
Sprowadzamy nuty z całego świata i wysyłamy za darmo od 199 zł!
ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Facebook ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Instagramikona i link do kanału Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Youtube

Blog

Podaruj radość, czyli prezentowe zestawy nut na fortepian

0

Zestawy, które stworzyliśmy, aby sprawiły radość z grania na fortepianie czy pianinie, podpowiedzieli nam Klienci. Dlatego też nuty i upominki, które Wam polecamy w poniższych zestawach niejednej osobie sprawiły radość i wywołały uśmiech na twarzy, a nade wszystko zachęciły do grania ulubionych melodii. 
Proponujemy 3 muzyczne zestawy prezentowe przygotowane z myślą o dzieciach, nastolatkach, miłośnikach muzyki klasycznej i rozrywkowej oraz fanach przebojów muzyki filmowej. Każdy zestaw łączy w sobie świetnie wydaną kompilację nut z dwoma cieszącymi się popularnością produktami z naszej księgarni muzycznej. Poza atrakcyjnością wydania oraz zawartością, zestawy mają również dobrą cenę! 

Dziecięcy zestaw prezentowy Dziecięcy zestaw prezentowy

Dziecięcy prezentowy zestaw muzyczny

W zestawie znajdziecie nuty na fortepian w łatwym opracowaniu do 38 piosenek z bajek i filmów Disneya. Łatwe opracowanie to inaczej nuty przeznaczone dla dzieci w 1-2 roku nauki gry na fortepianie w szkole muzycznej lub 1-3 roku nauki gry na zajęciach w ognisku lub prywatnych lekcjach. Do zestawu dołączyliśmy pięknie wydaną grę memory, która pomoże w nauce znaków notacji muzycznej oraz zestaw 50 muzycznych łamigłówek. Jest to prezent, który nie tylko motywuje do nauki, ponieważ zawiera ulubione melodie, ale również przez zabawę zachęca do podejmowania nowych muzycznych wyzwań :)

Cena zestawu: 130 zł zamiast 149 zł

Klasyczny zestaw prezentowy Klasyczny zestaw prezentowy

Muzyka klasyczna prezent dla pianisty

Klasyka nie może się obejść bez akcentu chopinowskiego - choćby na ciepłej, wykończonej polarem bandanie. Jest to miły dodatek do bardzo popularnego i dobrze opracowanego zbioru nut z utworami od muzyki klasycznej po pop, wydanej w serii Pianissimo The Entertainer. Obok Mozarta, Beethovena czy Vivaldiego znajdziecie tu nuty w prostszym lub trudniejszym opracowaniu do utworów takich jak Swanee River czy Rock My Soul. Poza bandaną i nutami w zestawie zamieściliśmy cieszące się powodzeniem karty do gry w memory z jedynymi w swoim rodzaju rysunkami prezentującymi wielkie postaci z historii muzyki.

Cena zestawu 130 zł zamiast 150 zł.

Muzyczny zestaw filmowy Muzyczny zestaw filmowy

Muzyczny zestaw dla nastolatka

Muzyka filmowa i z seriali telewizyjnych porywa wiele osób, część z nich szuka nut, które pozwolą na dłużej zatrzymać ulubione melodie. Dlatego w zestawie filmowym nie mogło zabraknąć zbioru nut The Big Book of Film & TV Hits, w którym zapisano w w nutach aż 45 różnych melodii filmowych! Do nut dorzucamy piórnik metalowy oraz wydaną niedawno kryminałkę Grażyny Bacewicz "Sidła".

Cena zestawu 112 zł zamiast 127 zł.

 

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium