Alenuty.pl księgarnia muzyczna
do kasy Wartość koszyka: 0,00 zł
Sprowadzamy nuty z całego świata i wysyłamy za darmo od 199 zł!
ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Facebook ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Instagramikona i link do kanału Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Youtube

Blog

Nuty na akordeon w prezencie!

0

Jeśli zachodzicie w głowę jaki prezent muzyczny sprawić bliskiemu akordeoniście, czy akordeonistce - Alenuty przychodzą z pomocą i propozycją nut dla tych muzyków.

DLA POCZĄTKUJĄCYCH

nuty na prezent dla akordeonisty

Dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z tym szlachetnym instrumentem wyszukaliśmy wyjątkowe zestawienie prawie 100 melodii wydawnictwa Ashley World's Favorite Easy to Play Accordion Pieces. Jest to opracowanie w łatwym zapisie nutowym, więc nie powinno zniechęcić nawet początkujących, a wybór utworów sprawi, że ćwiczenie i muzykowanie będzie czystą przyjemnością.
Ponieważ akordeon często towarzyszy biesiadom, nie możemy nie zaproponować tutaj bardzo chętnie kupowanych w naszym sklepie kompilacji. Seria Biały miś to śpiewniki - klasyka, z tekstami wydrukowanymi dużym drukiem i prostym opracowaniem. To 58 utworów, ale jeśli nie znajdziecie wśród nich swojej ulubionej piosenki biesiadnej, zapewne można ją znaleźć w kolejnej, podobnej pozycji - Piosenkach biesiadnych na akordeon

DLA BARDZIEJ ZAAWANSOWANYCH

Nuty na akordeon w prezencie

Muzyk, który wszedł już na kolejny poziom akordeonowego wtajemniczenia z pewnością ucieszą nuty, które pomogą mu doskonalić się w ulubionym gatunku muzycznym.
Jeśli jego gusta krążą wokół klasyki, polecamy zakup Light Classical Pieces For Accordion. Znajdzie tam bowiem zarówno temat z Jeziora Łabędzi, jak i “Dla Elizy” czy też uroczy walc “Sleeping Beauty”.
Gdy z kolei Waszego akordeonistę ciągnie bardziej w stronę jazzu, zainteresujcie się koniecznie pozycją The Franc Marocco accordion songbook. Zawiera ona aranżacje standardów i autorskie utwory legendarnego akordeonisty, Frank'a Marocco W książce dodatkowo znajduje się kod umożliwiający otworzenie i pobranie linii melodycznych.
Dla koneserów muzyki klezmerskiej i sefardyjskiej polecamy wyjątkowe zestawienie Klezmer and Sephardic Tunes For Accordion. Do książki wydawnictwo dołączyło płytę CD, na której nagrane są dema utworów w wykonaniu wykonaniu Merimy Ključo.
Na koniec coś dla miłośników muzyki filmowej, ze świetnej serii Akkordeon pur. Obejmuje muzyczne tematy między innymi z “Różowej pantery” i “Okrętu”.

Mam nadzieję, że ułatwiliśmy tym samym Wam wybór świątecznego prezentu. Jeśli chcecie poszukać jeszcze dalej na własną rękę, zajrzyjcie koniecznie do przygotowanej przez nas specjalnie kategorii >>> Prezent dla akordeonisty.

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium