Alenuty.pl księgarnia muzyczna
do kasy Wartość koszyka: 0,00 zł
Sprowadzamy nuty z całego świata i wysyłamy za darmo od 199 zł!
ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Facebook ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Instagramikona i link do kanału Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Youtube

Blog

Nowoczesne metody edukacji muzycznej - konferencja w Poznaniu

1

Nasza księgarnia Alenuty.pl będzie obecna na tym wydarzeniu. Chętnie posłuchamy wykładów, weźmiemy  udział w warsztatach. Przywieziemy ze sobą najróżniejsze wydawnictwa skierowane do nauczycieli rytmiki i muzyki. Mamy nadzieję pomóc Wam w tworzeniu ciekawych scenariuszy muzycznych zajęć dla dzieci. Na naszym stoisku nie zabraknie również nut czy podręczników do nauki gry na pianinie czy na flecie prostym.

Zaprezentujemy także różne zestawy Bum Bum Rurek oraz wydawnictw, które pomogą Wam w dobrym wykorzystaniu tego instrumentu podczas zajęć przedszkolnych i szkolnych. Zobaczycie jak stworzyć BumBumRurkową orkiestrę i wykorzystać Bum Bum Rurki do wyzwalania w dzieciach pozytywnej, twórczej energii.

Wierzymy, że efektem konferencji będzie inspiracja do działania na rzecz rozwoju uzdolnień muzycznych dzieci nie ograniczone jedynie do edukacji w szkole muzycznej.

Książki, które znajdziecie jutro na naszym stoisku, pochodzą w dużej mierze z kategorii >>> edukacja muzyczna

Komentarze do wpisu (1)

26 września 2022

Konferencja bardzo udana, na pewno tam będziemy w kolejnych latach

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium