Alenuty.pl księgarnia muzyczna
do kasy Wartość koszyka: 0,00 zł
Weź kod DOSILASOL na DARMOWĄ dostawę już od 99 zł!
ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Facebook ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Instagramikona i link do kanału Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Youtube

Blog

Nauczyciele muzyki w Warszawie

0
Nauczyciele muzyki w Warszawie

Program tych dwóch dni jest bogaty w różnorodne wydarzenia - od wykładów, przez warsztaty na koncertach kończąc. Podczas konferencji wiele miejsca poświęca się warsztatom, które mają za zadanie pokazanie różnych nowoczesnych i ciekawych metod pracy z dziećmi na zajęciach muzycznych czy rytmicznych.

Będzie można zatem nauczyć się grać na fleciku polskim czyli flażolecie, zapoznać się z metodami pracy proponowanymi przez Klanzę. Poznamy też metody pracy nauczycieli, którzy zdecydowali się podzielić się swoją praktyką w szerszym gronie.

Mamy nadzieję, że ciekawie zapowiadające się jedno z większych tego typu spotkań nauczycieli muzyki będzie inspiracją i wsparciem w codziennej pracy dla każdego uczestnika konferencji. I będzie również służyło integracji środowiska nauczycieli i wymianie doświadczeń.

My natomiast zapraszamy serdecznie do naszej księgarni, której księgozbiór przede wszystkim nutowy, ale również książkowy jest cały czas poszerzany i uzupełniany. Publikacje wydawnictwa  >>> Pani Twardowska zainteresują Was na 101%.

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium