Alenuty.pl księgarnia muzyczna
do kasy Wartość koszyka: 0,00 zł
Sprowadzamy nuty z całego świata! Wysyłamy za DARMO od 299 zł!
ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Facebook ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Instagramikona i link do kanału Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Youtube

Blog

Kupuję ze szkołą - Alenuty wspierają biblioteki szkolne!

0
Kupuję ze szkołą - Alenuty wspierają biblioteki szkolne!

Dla kogo jest ta akcja?
Akcja obejmuje wszystkie szkoły muzyczne, szczególnie natomiast te posiadające bibliotekę szkolną. W ramach akcji oferujemy współpracę przy zakupie podręczników muzycznych oraz nut powiązaną z doposażaniem biblioteki szkolnej.

Kim jesteśmy?
Jesteśmy wyspecjalizowaną księgarnią muzyczną. Sprowadzamy nuty i podręczniki muzyczne z całego świata. Działamy w całej Polsce. Współpracujemy ze szkołami muzycznymi i nauczycielami różnych instrumentów.

Co zyskujesz biorąc udział w akcji?
W ramach akcji „Kupuję ze szkołą” proponujemy zakup książek w naszej księgarni – nut, podręczników muzycznych, książek z szeroko rozumianej edukacja muzycznej - na preferencyjnych warunkach.

Na wszystkie książki zakupione w księgarni dajemy 2 % rabatu. Możesz zatem składać indywidualne zamówienia dla siebie czy swojego dziecka, a jeśli jesteś nauczycielem także zbiorcze dla Twoich uczniów.

kupuję za szkołą

A co z tym doposażeniem biblioteki?
Dodatkowo proponujemy w zależności od kwoty, na jaką zakupisz książki w ramach szkoły, doposażyć bibliotekę szkolną. W grę wchodzą nie tylko nuty, ale również lektury szkolne, beletrystyka czy encyklopedie. W tej materii nie stawiamy ograniczeń dla biblioteki.

Przy zakupach podręczników muzycznych i nut w proponowanych przedziałach cenowych:
do 1500 zł - 4 % wartości zakupów przeznaczamy na doposażenie biblioteki
1501 zł - 4000 zł - 5 % wartości zakupów przeznaczamy na doposażenie biblioteki
4001 zł i więcej - do negocjacji.

Jakiś przykład?
Nauczyciele i rodzice z Twojej szkoły muzycznej zakupili książki (z zamówień indywidualnych i zbiorowych) na kwotę 3500 zł. Każde zamówienie złożone w ramach akcji otrzymało 2% rabatu, a ponadto 175 zł czyli 5% wartości zakupów zyskuje biblioteka w danej szkole na doposażenie swoich zbiorów.

Kiedy trwa akcja?
Akcja prowadzona jest w czerwcu i wrześniu 2015 roku. Realizacja zamówień w ramach doposażenia bibliotek nastąpi po zakończeniu akcji czyli w październiku i listopadzie 2015 roku.

Jak wziąć udział w akcji?
Wybierz z oferty na www.alenuty.pl książki, które Cię interesują. Następnie złóż zamówienie mailowo na adres: [email protected], podając w tytule: KUPUJĘ ZE SZKOŁĄ [nazwa szkoły]. W odpowiedzi otrzymasz od nas potwierdzenie przyjęcia zamówienia oraz orientacyjny czas realizacji złożonego zamówienia.

Czy jest coś jeszcze?
Oczywiście! Doradzamy w wyborze nut oraz doposażenia uczniów w instrumenty oraz pokrowce, pulpity, stojaki, struny itp. Takie zakupy również są wliczane w ogólną kwotę zamówień z danej szkoły, pod warunkiem powołania się rodzica czy innej osoby zamawiającej na Szkołę Muzyczną i złożenie zamówienia w formie mailowej (wg wzoru podanego wyżej).

W razie pytań lub wątpliwości napisz do nas na adres [email protected] albo zadzwoń 61 624 20 55 lub 501 556 784 (od pon do pt w godz. 9-17)

Podręczniki znajdziesz >>> tutaj
Nuty na skrzypce >>> tutaj
Nuty na fortepian / pianino dla początkujących >>> tutaj
Nuty na gitarę >>> tutaj
Edukacja muzyczna - materiały dla nauczycieli >>> tutaj

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium