Alenuty.pl księgarnia muzyczna
do kasy Wartość koszyka: 0,00 zł
Sprowadzamy nuty z całego świata i wysyłamy za darmo od 199 zł!
ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Facebook ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Instagramikona i link do kanału Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Youtube

Blog

Alenuty.pl wspiera Kolędowanie z gitarą 2015

0
Alenuty.pl wspiera Kolędowanie z gitarą 2015

Spotykamy się w ODK Pod Lipami o g. 10. Przed nami 35 różnych wykonań i aranżacji znanych kolęd i pastorałek. Na scenie zobaczymy głównie solistów. Swój udział zgłosiło także kilka zespołów.

Tegorocznemu wydarzeniu patronujemy razem z Fundacją Muzyka i pasja. Cieszymy się, że Kolędowanie z roku na rok gromadzi coraz liczniejszą grupę młodych adeptów gitary. Nasza księgarnia ufundowała nuty na gitarę dla laureatów i wyróżnionych, którzy zostaną wyłonieni przez Jury Kolędowania w trakcie przesłuchań.

Podczas przeglądu zaprosimy Was także na spotkanie z gitarzystą grającym techniką fingerstylową Filipem Fiebigerem. Przygotował on kilka utworów kolędowych i jazzowych we własnej aranżacji. Rozmowę z gościem specjalnym poprowadzi dla Was nauczyciel Studium Świat Gitary Paweł "Kosa" Kosicki.

Pokażemy Wam różnego rodzaju wydawnictwa nutowe polskie i zagraniczne, podręczniki oraz szkółki gry napisane z myślą o początkujących i nieco bardziej zaawansowanych gitarzystach. Chcemy w ten sposób wspierać Waszą gitarową pasję i pokazać co pomoże Wam doskonalić i poszerzać swój gitarowy horyzont.

Zobaczcie poprzednie edycje  >>> Kolędowania z gitarą na stronach organizatora Studium muzycznego Świat Gitary

Wstęp dla publiczności nie wiąże się z żadnymi opłatami. Jedynie uczestnicy Przeglądu wnoszą opłatę wpisową.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych grą na gitarze klasycznej. Przy dobrej kawie i pysznym ciastku będzie można poznać się i porozmawiać w twórczej, muzycznej atmosferze.

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium