Mijusic Trójdźwięki / D7 HOME - program do nauki kształcenia słuchu i teorii muzyki

Produkt: trwale niedostępny
Cena: 199,00 zł 199.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Wydawnictwo: Mijusic
Kod produktu: MIJU_TROJDZWIEK

Opis

Co to jest Mijusic Trójdźwięki / D7?
Mijusic Trójdźwięki / D7 to multimedialny przewodnik wprowadzający w świat brzmień akordów. Multimedialna prezentacja przedstawia zasady budowy trójdźwięków i dominanty septymowej. Poznajemy różnice pomiędzy akordami durowymi, molowymi, zmniejszonymi i zwiększonymi oraz różnymi formami dominanty. Uczymy się rozpoznawać różnice w brzmieniach prezentowanych akordów. Stopień przyswojenia wiedzy możemy na bieżąco sprawdzać w testach merytorycznych oraz brzmieniowych.
Co zawiera?
Program zawiera 15 lekcji podzielonych na dwie części tematyczne: trójdźwięki oraz dominanta. Wykłady przedzielone są testami sprawdzającymi stopień przyswojenia wiedzy oraz zadaniami słuchowymi. Całość kończy test rozpoznawania wszystkich poznanych akordów dostępnych w trybie, do wyboru, edukacyjnym lub konkursowym. Przykłady dźwiękowe zostały nagrane w studio na akustycznym fortepianie.
Dla kogo?
Materiał zawarty skierowany jest do uczniów szkół muzycznych I i II stopnia. Z uwagi na metodyczne i niezwykle przejrzyste prezentacje treści merytorycznych program może stanowić bazę wiedzy dla wszystkich amatorów chcących poszerzyć bądź usystematyzować wiedzę z teorii muzyki.
Program w wersji licencyjnej HOME oraz OEM przeznaczony jest do użytkownika domowego. Dla szkół oraz innych placówek oświatowych bądź dydaktycznych, publicznych oraz komercyjnych, skierowana jest licencja EDU.
Wersja pudełkowa dla użytkowników indywidualnych

Opinie (0)

Submit
Inni kupili również
Newsletter
Zapisz się, odbierz e-book o improwizacji i bądź na bieżąco z promocjami oraz nowościami
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl