Mijusic Interwały HOME - program do nauki kształcenia słuchu i teorii muzyki

Produkt: trwale niedostępny
Cena: 169,00 zł 169.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Wydawnictwo: Mijusic
Kod produktu: MIJU_INTERWALY

Opis

Co to jest Mijusic Interwały?
Mijusic Interwały to wirtualny nauczyciel, który wprowadzi Cię w świat teorii muzyki. Dowiesz się, czym są interwały, jak są zbudowane, jakie są ich podziały i funkcje. Zestaw testów i gier edukacyjnych ułatwi Ci przyswojenie i usystematyzowanie wiedzy. Zróżnicowanie poziomów trudności pozwala na częste ćwiczenie materiału bez obawy o zniechęcenie lub znużenie. System punktacji w łatwy sposób pozwala skontrolować stopień przyswojonego materiału.
Co zawiera?
Mijusic Interwały to 16 multimedialnych lekcji obejmujących cały zakres wiedzy o interwałach. Zawarte w programie testy, ćwiczenia i gry pozwolą Ci łatwo i szybko przyswoić całą wiedzę o interwałach. Dźwięki wykorzystane w programie zostały zarejestrowane w profesjonalnym studio przez krakowskich instrumentalistów. Baza ćwiczeń i gier jest sukcesywnie powiększana.
Dla kogo?
Mijusic Interwały to program przede wszystkim dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia. Może być wykorzystywany w domu (licencja HOME) lub w muzycznej pracowni komputerowej, bibliotece, czytelni, świetlicy, bądź innym miejscu użyteczności publicznej (licencja EDU).
Mijusic Interwały jest doskonałym narzędziem dla muzyków - amatorów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu teorii muzyki. Jeśli nie jesteś uczniem szkoły muzycznej, a chcesz dowiedzieć się, czym są interwały i jak je rozpoznawać - ten program jest właśnie dla Ciebie!
Wersja pudełkowa dla użytkowników indywidualnych

Opinie (0)

Submit
Inni kupili również
Newsletter
Zapisz się, odbierz e-book o improwizacji i bądź na bieżąco z promocjami oraz nowościami
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl