Wyposażenie pracowni muzycznej

Inspirujące i sprawdzone pomysły na wyposażenie każdej pracowni muzycznej

Przestrzeń pełna muzyki - wielu nauczycieli kształcenia słuchu i rytmiki marzy o miejscu, w którym na różne sposoby można uczyć dzieci i dorosłych muzyki. Miejsce to potrzebuje zagospodarowania i pomocy, które umożliwią poznawanie nut i zasad muzyki. Dlatego podchwyciliśmy pomysł pani Beaty Michniewicz - padagożki i muzyczki z Suwałk - na stworzenie w naszej księgarni miejsca, w którym znajdziesz najróżniejsze elementy wyposażenia pracowni muzycznej. Podzieliliśmy je na dwa działy: wyposażenie i biblioteczkę. Zapraszamy Was do zajrzenia w każdy zakątek tej przestrzeni. Przypatrzcie się sprawdzonym w praktyce pomocom dydaktycznym, przejrzyjcie zestawy zadań, łamigłówek i książek. Skorzystajcie z proponowanych rozwiązań, aby ciekawiej uczyć muzyki. A potem stwórzcie najbardziej muzyczną przestrzeń, w której praca i nauka będą twórcze i przyjemne.

Wyposażenie

Biblioteczka

Polecamy szczególnie

Klawiatura fortepianu - układanka drewniana

Ułóż fortepian! W tej drewnianej układance pamiętać trzeba nie tylko o kolejności dźwięków, ale też o ułożeniu białych i czarnych klawiszy pianina. Każdy z nich jest osobnym klockiem. Świetnie wykonana pomoc dydaktyczna, która posłuży wielu młodym adeptom fortepianu przez długie lata.

Monopoly Fryderyk Chopin gra planszowa

Legendarna gra Monopoly w muzycznej odsłonie. Grę, którą kochają całe pokolenia możecie teraz odkryć na nowo. Przy okazji zabawy - solidna porcja wiedzy o życiu i twórczości Fryderyka Chopina.

Notogramy - karty do nauki gry na fortepianie

Teoria niezbędna do opanowania gry na fortepianie zebrana w formie elegancko wydanych kart. Ćwiczenia rytmiczne, nazwy dźwięków, oktaw, a nawet krótkie melodie. Podręczna pomoc dla małego ucznia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl