Alenuty.pl księgarnia muzyczna
do kasy Wartość koszyka: 0,00 zł
Sprowadzamy nuty z całego świata
i wysyłamy ZA DARMO od 300 zł
 

Blog

Wyposażenie pracowni muzycznej

Inspirujące i sprawdzone pomysły na wyposażenie każdej pracowni muzycznej

Przestrzeń pełna muzyki - wielu nauczycieli kształcenia słuchu i rytmiki marzy o miejscu, w którym na różne sposoby można uczyć dzieci i dorosłych muzyki. Miejsce to potrzebuje zagospodarowania i pomocy, które umożliwią poznawanie nut i zasad muzyki. Dlatego podchwyciliśmy pomysł pani Beaty Michniewicz - padagożki i muzyczki z Suwałk - na stworzenie w naszej księgarni miejsca, w którym znajdziesz najróżniejsze elementy wyposażenia pracowni muzycznej. Podzieliliśmy je na dwa działy: wyposażenie i biblioteczkę. Zapraszamy Was do zajrzenia w każdy zakątek tej przestrzeni. Przypatrzcie się sprawdzonym w praktyce pomocom dydaktycznym, przejrzyjcie zestawy zadań, łamigłówek i książek. Skorzystajcie z proponowanych rozwiązań, aby ciekawiej uczyć muzyki. A potem stwórzcie najbardziej muzyczną przestrzeń, w której praca i nauka będą twórcze i przyjemne.

Wyposażenie

Biblioteczka

Polecamy szczególnie

Drewniane pomoce do nauki muzyki

Drewniany zestaw do nauki nut

Nauka muzyki dla najmłodszych w formie zabawy! Poznaj zestaw muzycznych pomocy dydaktycznych do nauczania muzyki w nauczaniu wczesnoszkolnym i wychowaniu przedszkolnym. Z zestawu może jednocześnie korzystać dwoje dzieci. Poszczególne elementy prezentowanego zestawu wykonane są z drewna, sklejki bądź laminowanego papieru.

Lang Lang karty do nauki pojęć muzycznych

Karty do nauki muzyki Lang Langa

Świetne karty wydane jako uzupełnienie serii podręczników Szkoła na fortepian autorstwa Lang Langa. Karty są wydane w polskiej wersji językowej, podobnie jak trzy części podręcznika. Można z nich korzystać również niezależnie od podręcznika. Pomagają opanować podstawowe pojęcia muzyczne. A wiadomo, że nauka przez zabawę to jeden z najskuteczniejszych sposobów szybkiego przyswajania wiedzy, także muzycznej! Sięgnij po karty, aby urozmaicić swoje zajęcia!

Łaminutki ćwiczenia muzyczne dla dzieci - nauka nut

Łaminutki - ćwiczenia muzyczne dla dzieci

Jeśli poszukujesz ćwiczeń dla najmłodszych dzieci, które zachęcą je do nauki nut wybierz Łaminutki - zeszyty edukacyjne. Zeszyty ćwiczeń i łamigłówek zostały stworzone przez Iwonę i Agnieszkę i mają dwa zadania: naukę i zabawę. Dzieciaki uwielbiają rozwiązywać zadania i rebusy, pokonywać labirynty, tworzyć. Łaminutki mają to wszystko w sobie. Grafiki nawiązują do poszczególnych pór roku, są żywe i proste, aby zachęcały do zabawy, ale nie odciągały uwagi od istoty ćwiczeń. Wszystkie łaminutkowe zadania zostały przetestowane przez dzieci!

Monopoly Fryderyk Chopin gra planszowa

Gra planszowa Monopoly Chopin

Legendarna gra Monopoly w muzycznej odsłonie. Grę, którą kochają całe pokolenia możecie teraz odkryć na nowo. Przy okazji zabawy - solidna porcja wiedzy o życiu i twórczości Fryderyka Chopina.

Notogramy - karty do nauki gry na fortepianie

Notogramy - karty do nauki gry na fortepianie

Teoria niezbędna do opanowania gry na fortepianie zebrana w formie elegancko wydanych kart. Ćwiczenia rytmiczne, nazwy dźwięków, oktaw, a nawet krótkie melodie. Podręczna pomoc dla małego ucznia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl