Alenuty.pl księgarnia muzyczna
do kasy Wartość koszyka: 0,00 zł
Sprowadzamy nuty z całego świata
i wysyłamy ZA DARMO od 300 zł
 

Blog

Poradniki Alenuty.pl

Poradniki dla muzyków

Hej, wiemy, że bywa trudno! Nawet jeśli nauka gry na instrumencie czy nauka śpiewu są Twoją pasją, przychodzą dni, że nie wiesz po co to wszystko i gdzie właściwie zacząć. Dlatego stworzyliśmy naszą serię poradników dla muzykujących oraz dla opiekunów małych instrumentalistów. Chcemy wyposażyć Was w porcję wiedzy i narzędzia, które będą pod ręką kiedy przyjdzie taka potrzeba.

Zastanawiasz się jak zabrać się do nauki improwizacji? Zerknij do naszego poradnika "Jak improwizować". Nie wiesz jak zachęcić dziecko do codziennego ćwiczenia? Konkrety znajdziesz w poradnikach "Jak wspierać dziecko" oraz "Jak pomóc ćwiczyć".
Pobierz sobie arkusz A4 ze skondensowaną wiedzą, wydrukuj i powieś nad biurkiem, nad pianinem, na lodówce. Niech przypomina o kolejnych krokach i daje wsparcie. Jeśli masz ochotę na większą porcję wiedzy, przeczytaj wpis na naszym blogu. Często dzielimy się tam materiałami, które pomogą Ci zgłębić dany temat jeszcze lepiej. Niech teoria muzyki, gamy i trema przestaną Cię straszyć.

A na co dzień pamiętaj - nie jesteś sama, sam :) Alenuty pomogą.

Poradniki dla rodziców muzyków

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl