Teoria muzyki w pigułce: Dźwięki gam durowych i molowych - muzykofiszki, karty do nauki teorii muzyki

Produkt: trwale niedostępny
Cena: 49,00 zł 49.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Wydawnictwo: Cde-Music
Kod produktu: WYDA_9788366302044

Opis

Nauka przez zabawę to doskonały sposób opanowania nawet najtrudniejszej teorii. Oddajemy w Wasze ręce komplet kart muzycznych do nauki i utrwalenia dźwięków gam.
Czytelnie przedstawione dźwięki gam, z zaznaczeniem stopni gamy na dwustronnych kartach - z jednej strony z pytaniem, a drugiej z odpowiedzią - umożliwiają szybkie ich opanowanie. Zaznaczenie dźwięków zmieniających się w odmianach gam innym kolorem ułatwia ich zrozumienie. Zastosowanie strzałek kierunkowych w gamach molowych melodycznych pozwala zrozumieć ich budowę.

Dzięki nauce z kart dźwięki gam można szybko opanować teorię do perfekcji, aby móc skupić się na innych elementach wykonawczych, mając komfort psychiczny i brak stresu w ćwiczeniu umiejętności gry na instrumencie.

Karty skierowane są do nauczycieli związanych z edukacją muzyczną. Niezaprzeczalnie są doskonałą i nowatorską na polskim rynku pomocą edukacyjną. Zachęcamy do korzystania z kart również osoby uczące się teorii muzyki samodzielnie. Pomoc ta jest odpowiednia dla każdego uczącego się i grającego na instrumencie.

Komplet zawiera:
105 dwustronnie kolorowych kart muzycznych w 14 grupach tematycznych na papierze kredowym 250g/m² o wymiarze 59 x 79 milimetrów
2 przekładki "Uczę się" i "Umiem"
opis metody "Second Place" i instrukcję

Zobacz podobne nuty i książki

Opinie (0)

Submit
Inni kupili również
Newsletter
Zapisz się, odbierz e-book o improwizacji i bądź na bieżąco z promocjami oraz nowościami
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl