Reszta jest hałasem - Słuchając dwudziestego wieku - Alex Ross
Opis
Książka Alexa Rossa - krytyka muzycznego magazynu „New Yorker”, jest jego pierwszą książką – fascynującą, która otrzymała wiele nagród i wyróżnień i dostała się na listę nominowanych do nagród Pulitzera i Samuel Johnson Prize.
Mówi ona o życiu muzycznym XX wieku, które rozpadło się na liczne odłamy, żyjące własnym życiem, jedne bardziej inne mniej znane. Jest to opowieść nie tylko o artystach i utworach muzycznych, ale także o politykach, dyktatorach, milionerach, patronach sztuki i dyrektorach, którzy starali się wpływać na muzyków. O publiczności, o nowych technologiach tworzenia i słuchania muzyki oraz o przemianach społecznych i wielu innych.
Tytuł: Reszta jest hałasem. Słuchając XX wieku
Autor: Alex Ross
Stopień trudności:
Instrument:
Notacja muzyczna:
Wydawnictwo: PIW
Format: 656 str., 245x165 mm, twarda oprawa
Język wydania: polski
ISBN / ISMN: 9788306032734
Kod wydawcy:
Wyświetlamy wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie sprawdzamy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.