Wydawnictwa

O księgarni

Księgarnia muzyczna Alenuty.pl, jest miejscem, w którym gromadzimy nuty zarówno do utworów klasycznych, jak również do muzyki rozrywkowej czy muzyki filmowej. W ofercie naszej księgarni są także śpiewniki gitarowe, szkoły gry na wybranych instrumentach, samouczki, książki o muzyce, podręczniki muzyczne, biografie artystów. Rozpoczęliśmy swoją działalność w czerwcu 2008 roku uznając, że dobrze jest stworzyć miejsce gdzie każdy - profesjonalny muzyk czy amator - będzie mógł rozwijać swoje muzyczne pasje przez szeroki wybór różnych wartościowych i atrakcyjnych cenowo publikacji muzycznych. W naszej księgarni Alenuty.pl pracują ludzie z pasją i szerokimi zainteresowaniami muzycznymi, dlatego potrafimy doradzić przy wyborze odpowiednich nut, podręczników muzycznych czy książek.

Na co dzień uczymy dzieci gry na gitarze, dlatego wiemy jakie pomoce książkowe są wsparciem w nauce i ułatwiają opanowanie gry na danym instrumencie oraz pomagają w rozwijaniu muzycznych talentów i pasji. Częste obcowanie z muzyką sprawia, że posiadamy również praktyczną wiedzę i muzyczne doświadczenie, dlatego poszukiwanie rzadziej spotykanych nut, przede wszystkim wśród wydawnictw zagranicznych, sprawia nam sporą radość. Polecane przez nas książki, nuty, podręczniki muzyczne, śpiewniki, szkoły gry są dobrej jakości, na pewno przyczyniają się do poszerzania muzycznych horyzontów, uatrakcyjniają naukę i stanowią wartościowy produkt dla melomanów.

W księgarni muzycznej Alenuty.pl znajdziecie: 

- bardzo szeroki wybór wydawnictw zagranicznych czyli m.in. Hal Leonard, Mel Bay, Wise Publications, Barenreiter, Editions Peters, Schott, Oxford, ABRSM (nie ustajemy w poszerzaniu asortymentu),
- szkoły gry na gitarze, wiolonczeli, pianinie, akordeonie, skrzypcach, saksofonie czy innych instrumentach - wiele z nich zawiera płyty CD czy DVD z ciekawymi nagraniami ułatwiającymi naukę,
- śpiewniki gitarowe, pielgrzymkowe, harcerskie,
- bogaty wybór nut zarówno do utworów muzyki klasycznej, jak również muzyki rozrywkowej i filmowej
- ponad 100 pozycji kolędowych - opracowania kolęd na różne instrumenty,
- materiały edukacyjne - szczególnie dla szkół muzycznych,
- scenariusze zajęć muzycznych w przedszkolu i szkole podstawowej,
- poradniki metodyczne dla nauczycieli rytmiki i muzyki oraz szeroko pojętej edukacji muzycznej.

Działalność naszej księgarni muzycznej Alenuty.pl to przede wszystkim doradztwo i sprzedaż polskich i zagranicznych wydawnictw muzycznych. Dlatego bezpośrednio współpracujemy z nauczycielami szkół i ognisk muzycznych, a także nauczycielami muzyki i rytmiki. Chcemy docierać z ciekawą ofertą do osób uczących i uczących się, aby mogli poznać jak bogaty jest wybór nut. Doradzamy także z jakich publikacji korzystać, aby uczyć ciekawie i wspierać rozwój muzycznych talentów u dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl