Do darmowej dostawy brakuje Ci:
do kasy suma: 0,00 zł
Wydawnictwa
prezent dla seniora

O życiu i muzyce z legendami jazzu rozmawia Paweł Urbaniec

O życiu i muzyce z legendami jazzu rozmawia Paweł Urbaniec
O życiu i muzyce z legendami jazzu rozmawia Paweł Urbaniec

Świetnie napisana książka, która na podstawie 50 rozmów z legendami jazzu pokazuje jak jazz przeplatać się może z życiem

Ocena:

Produkt: czasowo niedostępny

Cena: 49,00 zł

Nie ma właściwego wieku na rozpoczęcie przygody z muzyką. Dla kogoś, kto czuje wobec niej pasję i jest zaangażowany w naukę i ćwiczenia może przynieść tylko same korzyści. Podobnie jest ze starszymi osobami, które dopiero po pięćdziesiątce albo jeszcze później odkrywają swoje muzyczne zainteresowanie.

Dla osób, które mają kogoś takiego wokół siebie stworzyliśmy cały dział obejmujący prezenty muzyczne dla seniora. Wśród naszych propozycji znaleźć można nuty do najbardziej znanych złotych hitów muzyki rockowej, rozrywkowej, nuty na akordeon, nuty do piosenek zespołów takich jak Abba czy Queen, muzykę filmową Wojciecha Kilara, piosenki Mazowsza, śpiewniki z piosenkami Kabaretu Starszych Panów, czy najpiękniejsze polskie kolędy.

Oprócz tego proponujemy kilka produktów dla seniorów, którzy niekoniecznie uczą się gry, ale są aktywnymi fanami muzyki. Być może zaciekawią ich książki o losach znanych muzyków, czy ... parasol dla prawdziwego wielbiciela muzyki klasycznej z wzorem nut Bacha?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl