Do darmowej dostawy brakuje Ci:
do kasy suma: 0,00 zł
Wydawnictwa
nauka gry na wiolonczeli

nauka gry na wiolonczeli / Wiolonczela Wydawnictwo: G. Schirmer

Violoncello Method - Kummer - szkoła na wiolonczelę

Violoncello Method - Kummer - szkoła na wiolonczelę - księgarnia muzyczna Alenuty.pl
Violoncello Method - Kummer - szkoła na wiolonczelę
Pozycja "Violoncello Method" to szkoła gry na wiolonczeli Friedricha Augusta Kummera. Zawiera tekst wprowadzający, teksty instruktażowe oraz liczne ćwiczenia w standardowej notacji nutowej wraz z opalcowaniem. Tytuł: Violoncello Method Autor: F.A.Kum...
Ocena:

Produkt: sprowadzamy

Wysyłka w: 5 - 10 dni

Cena: 85,00 zł
szt.

Wiolonczela to jeden z ciekawszych instrumentów smyczkowych. Jej nazwa pochodzi od włoskiego słowa oznaczającego mały kontrabas. Dzisiejsze wiolonczele mają cztery stalowe struny, w przeciwieństwie do wiolonczel sprzed lat, które były także węższe i niższe. Dzisiejsza konstrukcja sprzyja jednak wygodzie muzyka.

Charakterystyczną cechą wiolonczeli są grubsze niż w innych instrumentach struny i ciepłe, nieporównywalne z niczym innym dźwięki. Najbardziej znane utwory na wiolonczele stworzyli Bach i Beethoven, a także Fryderyk Chopin. Dla tych z Państwa, którzy uczą się gry na tym instrumencie przygotowaliśmy kilkadziesiąt propozycji podręczników muzycznych i pomocy naukowych dla osób o różnym poziomie zaawansowania, w tym książki przygotowane specjalnie dla dzieci. Dzięki nim nauka gry na wiolonczeli stanie się dużo prostsza i możliwa będzie także poza szkołą czy zajęciami z nauczycielem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl