Wydawnictwa
Śpiewniki

Stare Dobre Małżeństwo - Antologia

Stare Dobre Małżeństwo - Antologia
Stare Dobre Małżeństwo - Antologia
Teksty i akordy gitarowe piosenek zespołu SDM z płyt: *Dla wszystkich starczy miejsca, *Makatki, *Czarny blues o czwartej nad ranem, *Pod wielkim dachem nieba, *Niebieska tancbuda, *Dolina w długich cieniach, *Latawce pogodnych dni, *Miejska strona k...
Ocena:

Produkt: czasowo niedostępny

Cena: 35,00 zł

Śpiewniki to kategoria, która cieszy się dużą popularnością w naszej księgarni muzycznej. Zaglądają do niej zarówno profesjonalni muzycy jak i początkujący amatorzy śpiewu, gitary czy keyboardu.

Śpiewniki patriotyczne, biesiadne i weselne

Oferujemy śpiewniki z pieśniami patriotycznymi, śpiewami biesiadnymi i weselnymi. Dobre pozycje znajdą w tej kategorii również harcerze i skauci, organizatorzy wyjazdów i ognisk integracyjnych. Na szczególną uwagę zasługuje cieszący się ogromną popularnością śpiewnik Antologia SDM czyli poezji śpiewanej w bardzo dobrym wydaniu.

Śpiewniki religijne i pielgrzymkowe

Wśród dostępnych śpiewników są również te zawierające spory wybór szant, śpiewniki pielgrzymkowe i religijne oraz doskonałe śpiewniki gitarowe - dla mniej i bardziej zaawansowanych muzyków - w tym Wielki Śpiewnik Rockowy.

Osobną półkę zajmują w naszej księgarni muzycznej kalendarze muzyczne dla przedszkoli oraz śpiewniki dziecięce proponujące szeroki wybór zarówno popularnych jak i mniej znanych piosenek dziecięcych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl