Opcje przeglądaniazwiń
Wydawnictwo
Kolekcja
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Technika wokalna Bel Canto - esencja dawnej Włoskiej Szkoły Śpiewu - Marta Przeniosło

Technika wokalna Bel Canto - esencja dawnej Włoskiej Szkoły Śpiewu - Marta Przeniosło
Technika wokalna Bel Canto - esencja dawnej Włoskiej Szkoły Śpiewu - Marta Przeniosło
Publikacja ta to profesjonalny podręcznik do nauki emisji głosu przeznaczony dla wokalistów, śpiewaków oraz instruktorów i pedagogów śpiewu. Jest to pierwsza w Polsce książka szczegółowo opisująca zasady techniki wokalnej bel canto. "Technika wokalna...
Ocena:

Produkt: czasowo niedostępny

Cena: 85,00 zł

Nauka i doskonalenie śpiewu zarówno solowego jak i chóralnego możliwe jest z publikacjami zgromadzonymi w kategorii Chór i wokal księgarni muzycznej Alenuty.pl.

Materiał prezentowany w poszczególnych działach pozwala na naukę śpiewu, emisji głosu i solfeżu początkującym i zaawansowanym wokalistom i śpiewakom. Dostępne są tutaj nuty na głos solowy do wielu utworów muzyki rozrywkowej takich gatunków muzycznych jak jazz, blues czy hip hop. Opracowania przygotowane na różnym poziomie zaawansowania dostępne są również w seriach Sing with czy Pro Vocal.

Muzyka chóralna podzielona została na nuty na chór mieszany, chór męski, chór żeński. Kategorie te gromadzą nuty do utworów muzyki sakralnej (kościelnej), utworów muzyki klasycznej, jak również do utworów z muzyki filmowej czy musicali.

Na szczególną uwagę zasługuje kategoria nuty na chór szkolny. Cieszy się ona coraz większym zainteresowaniem. Oznacza to, że muzykowanie w szkołach również ogólnokształcących nie zostało zarzucone. Nuty zostały wydane w seriach takich jak Little voices czy Novello Youth Chorals

Wśród nut zgromadzonych w tej kategorii są również opracowania na głos solowy, głos z fortepianem i głos z instrumentami. Nie zabrakło oczywiście opracowań karaoke (Pro Vocal) do samodzielnego uczenia się i wykonania, które cieszą się coraz większą popularnością.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl