Alenuty.pl księgarnia muzyczna
do kasy Wartość koszyka: 0,00 zł
Weź kod DOSILASOL na DARMOWĄ dostawę już od 99 zł!
ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Facebook ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Instagramikona i link do kanału Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Youtube

Blog

Muzyka filmowa w Alenuty.pl

0
Muzyka filmowa w Alenuty.pl

Na szczególną uwagę podczas Festiwalu w Krakowie zasługuje koncert Gladiator Live in Concert – film z muzyką na żywo czy też 007. The Best of James Bond prezentujący kultowe piosenki napisane do filmów z serii James Bond w symfonicznych aranżacjach oraz w wykonaniu gwiazd polskiej rozrywki.
Gośćmi specjalnymi Festiwalu będą między innymi Hans Zimmer, Dario Marianelli, Leszek Możdżer oraz polski kompozytor muzyki filmowej Maciej Zieliński.
Podczas festiwalu usłyszymy utwory z polskich filmów napisane przez nieżyjącego już Wojciecha Kilara – Polonez z filmu Pan Tadeusz i temat z filmu Pianista.
Wygląda na to, że miłośników muzyki filmowej czeka bardzo intensywny muzycznie i pełen pozytywnych emocji weekend z Festiwalowymi spotkaniami i koncertami.

Dla wszystkich melomanów, miłośników muzyki filmowej – tak bogatej i różnorodnej – przygotowaliśmy ofertę ponad 80 pozycji nutowych zawierających znane i mniej znane utwory z filmów w łatwych i trudniejszych opracowaniach na fortepian, głos i gitarę, a także na inne instrumenty jak flet, skrzypce, obój czy klarnet. Wśród publikacji znajdziecie zarówno zbiory kilkunastu czy kilkudziesięciu utworów, jak również melodie do wybranych filmów takich jak Nędznicy (Les Miserables), Kraina Lodu (Frozen), doskonałego animowanego musicalu Zaplątani (Tangled) czy nuty do utworów z Władcy Pierścieni (Lord of the Rings), Hobbita (The Hobbit).

Razem z wydawnictwem PWM prezentujemy również najbardziej znane utwory z polskich produkcji telewizyjnych i kinowych: Quo vadis, Ogniem i mieczem, W pustyni i w puszczy, Wiedźmin, Noce i dnie, telenoweli Klan czy serialu Czterej pancerni i pies oraz Na dobre i na złe.

Zarówno festiwal jak i dostępne na półkach naszej księgarni muzycznej opracowania filmowych tematów muzycznych niech przyczynią się do zachowania na dłużej i przeżywania na nowo emocji związanych z ulubionymi produkcjami filmowymi. Tym bardziej kiedy można samodzielnie zagrać wybrane utwory. Dostępne publikacje wydane są bowiem na różnym poziomie zaawansowania – od najłatwiejszych dla początkujących muzyków po trudniejsze dla tych bardziej zaawansowanych.

Zapraszamy do zakupów >>> Muzyka filmowa w alenuty.pl

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium