Alenuty.pl księgarnia muzyczna
do kasy Wartość koszyka: 0,00 zł
Weź kod DOSILASOL na DARMOWĄ dostawę już od 99 zł!
ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Facebook ikona i link do profilu Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Instagramikona i link do kanału Księgarni muzycznej Alenuty.pl na Youtube

Blog

Muzyczne bajki i opowieści - Dzień Dziecka w Alenuty.pl

0
Muzyczne bajki i opowieści - Dzień Dziecka w Alenuty.pl

Dzień Dziecka już za kilka dni, dlatego nasza dzisiejsza propozycja to szereg książek o muzyce, pojęciach muzycznych czy twórcach muzyki napisanych przez cenionych autorów książek dla dzieci. Nie są to jednak nudne tomy, ale barwnie opowiedziane historie przenoszące każdego słuchacza w niesamowity, pełen ciekawych zdarzeń świat muzyki i jej pojęć.

muzyczna zgrajaFrycek opowiadaMuzyka moja pasja

Szczególnie wyróżniamy książki napisane przez Annę Czerwińską-Rydel, znaną autorkę książek dla dzieci, która potrafi opowiedzieć dzieciom w bardzo przystępny dla nich sposób o dźwięku, ciszy, spojrzeć oczami dziecka na wielkich kompozytorów polskich. Zachęcamy do sięgania po książki jej autorstwa - jeszcze żadne dziecko nie było zawiedzione spotkaniem z bohaterami opowieści pani Ani.

Wanda Chotomska to druga autorka książek dziecięcych, której przedstawiać nie trzeba. Pani Wanda kocha muzykę i potrafi opowiadać o muzyce i jej twórcach. Dlatego Muzykalny Słoń czy Muzyka Pana Chopina to opowieści warte polecenia, bogate w wiedzę muzyczną przekazaną w prostej formie zrozumiałej dla najmłodszych dzieci.

Muzyka pana ChopinaJak dżdżownica AkoladaBajka o instrumentach muzycznych

Ostatnią z wyróżnionych autorek jest Izabella Klebańska i jej książki o Muzycznej zgrai czy Akoladzie - wesołej dżdżownicy, która potrafi ciekawie opowiadać o muzyce. Płyty dołączone do książek uzupełniają opowieści, zawierają bowiem muzyczne przykłady, które doskonale, barwnie ilustrują historie zapisane w poszczególnych książkach.

Zapraszamy do księgarni >>> po muzyczny prezent dla najmłodszych.

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium