Do darmowej dostawy brakuje Ci:
do kasy suma: 0,00 zł
Kategorie wpisów
Newsletter
Napiszemy do Ciebie o nowościach w nutach i książkach muzycznych
Bestsellery
Liczymy do ... 101 czyli najciekawsze zbiory nutowe w Alenuty.pl 0

Pozwólcie, że to niecodzienne odliczanie zaczniemy nie od 1 tylko od 10. Bo tyle właśnie utworów liczy ciesząca się Waszym zainteresowaniem seria nut z tematami filmowymi Guest Spot Interactive: 10 Favourite Film Themes For flet, klarnet i saksofon. W każdym zeszycie znalazło się dokładnie 10 utworów muzyki filmowej w opracowaniu na flet, saksofon i klarnet:

Kolejne 20, 30 i 50 utworów należą do Bohemian Rhapsody: Music from the Soundtrack (PVG) czyli 20 piosenek z filmuPeaceful Piano Solos for Easy Piano: A Collection Of 30 Pieces oraz Guitar World: 50 Greatest Rock Songs of All Time:

Przychodzi czas na skok do 88 utworów klasycznych w prostym zapisie nutowym i aranżacji Davida Dutkanicza: 88 Piano Classics For Beginners. Od dwóch lat jest to najpopularniejszy zbiór nut na fortepian wśród początkujących pianistów oraz amatorów muzyki klasycznej.

2 razy po 100, bo oba zbiory cieszyły się zainteresowaniem przez cały 2018 rok. A mowa oczywiście o 100 Of The Most Beautiful Piano Solos Ever oraz pochodzącym z serii Pianissimo: The Entertainer - 100 Entertaining Piano Pieces from Classical Music to Pop

I na koniec tego naszego muzycznego odliczania największe odkrycie zeszłorocznych nowości nutowych czyli seria 101 w opracowaniu na wszystkie instrumenty szkolne: Popular Songs, Brodway Songs, Classical Themes, Disney Songs, Hit Songs, Movie Songs

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl