Wydawnictwa
Fortepian
Opcje przeglądaniazwiń
Wydawnictwo
Styl muzyczny
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Fortepian Wydawnictwo: Holzschuh Musikverlag

Raritaten und Hits der Klaviermusik - antologia klasycznej i współczesnej muzyki fortepianowej - nuty na fortepian

Raritaten und Hits der Klaviermusik - antologia klasycznej i współczesnej muzyki fortepianowej - nuty na fortepian
Raritaten und Hits der Klaviermusik - antologia klasycznej i współczesnej muzyki fortepianowej - nuty na fortepian

Antologia klasycznej i współczesnej muzyki fortepianowej - nuty na fortepian. Kompozycje oryginalne i aranżacje pod redakcją Anne Terzibaschitsch

Ocena:

Produkt: sprowadzamy

Wysyłka w: 5 - 10 dni

Cena: 125,00 zł
szt.

Nuty na fortepian, pianino to najbardziej poszukiwane publikacje. W kategorii Fortepian zgromadziliśmy nuty oraz materiały do nauki i doskonalenia gry na fortepianie (pianinie) w różnych stylach muzycznych. Możesz wybierać wśród nut na różnym poziomie zaawansowania, zagrać utwory dawnych mistrzów, jak również współczesne przeboje i hity muzyki jazz, pop, rock czy blues. W księgarni muzycznej Alenuty.pl ogranicza Cię wyłącznie wyobraźnia. Dostępne są bowiem nuty na fortepian w niemal wszystkich stylach muzycznych.

Nuty do utworów muzyki klasycznej zebrane są w serie, aby ułatwić zapoznanie ucznia z twórczością największych kompozytorów. Nuty na fortepian podzieliliśmy ze względu na style muzyczne, serie wydawnicze i format wydania. W ten sposób łatwiej znajdziesz interesującą Cię publikację.

Każde opracowanie zawiera informacje o stopniu trudności oraz rodzaju muzyki jakiej dotyczy. Bardzo obszerną kategorię stanowią nuty na pianino (fortepian) do muzyki filmowej oraz rozrywkowej. W osobnej podkategorii "gamy, pasaże, ćwiczenia, czytanki" zebrane zostały materiały pomocnicze wykorzystywane szczególnie w szkołach muzycznych, dzięki którym nauka gry na pianinie czy fortepianie to sama przyjemność.

Publikacje skierowane są zarówno do początkujących jak i zaawansowanych muzyków, uczniów szkół muzycznych i samouków. Nuty na fortepian dotyczą w równej mierze utworów muzyki klasycznej, co opracowań współczesnych twórców muzyki filmowej oraz rozrywkowej. W ofercie znajdziesz także nuty dla dzieci, szkoły gry na fortepian dla dorosłych czy takie materiały pomocnicze jak klawiatura na pianino ułatwiająca naukę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl