Do darmowej dostawy brakuje Ci:
do kasy suma: 0,00 zł
Wydawnictwa
Książki o muzyce
Opcje przeglądaniazwiń
Wydawnictwo
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Kalina Jędrusik - Biografia - Michalski - księgarnia muzyczna Alenuty.pl Kalina Jędrusik - Biografia - Michalski
Wydawnictwo: Iskry
Cena: 73,00 zł
zobacz więcej
Starszy Pan A. Opowieść o Jerzym Wasowskim - Michalski - księgarnia muzyczna Alenuty.pl Starszy Pan A. Opowieść o Jerzym Wasowskim -...
Wydawnictwo: Iskry
Cena: 50,00 zł
zobacz więcej
Trzysta tysięcy gitar nam gra - historia polskiej muzyki rozrywkowej lata 1958-1973 - Michalski - księgarnia muzyczna Alenuty.pl Trzysta tysięcy gitar nam gra - historia...
Wydawnictwo: Iskry
Cena: 89,00 zł
zobacz więcej

W księgarni muzycznej Alenuty.pl zebraliśmy książki o tematyce muzycznej, które nie są szkołami gry, nutami ani innego rodzaju podręcznikami muzycznymi do ćwiczeń i nauki gry na wybranym instrumencie.

W kategorii Książki o muzyce znajdziecie przede wszystkim biografie i autobiografie muzyków najróżniejszych gatunków muzycznych. Są wśród nich wokaliści, instrumentaliści, pieśniarze i kompozytorzy.

Gromadzimy tu również książki dla dzieci o znanych kompozytorach. Zależy nam na publikacjach przybliżających w ciekawy sposób pojęcia muzyczne, które przez zabawę wprowadzają w świat dźwięków i muzycznych odkryć. Dlatego wśród proponowanych wydawnictw znajdują się bajki muzyczne, w tym pięknie opracowane bajki baletowe.

Leksykony, encyklopedie i inne opracowania dotyczące tańca, opery czy baletu również znalazły się w kategorii Książki o muzyce. Pozwalają melomanom na zgłębianie historii muzyki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl